Teljes körű földmunkák Szolnokon. Az Ön igényeire szabva!

Kertépítőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kertépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 41 kertépítő közül! Korrekt földmunkák árak: 4200-7800 Ft/óra. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szolnokon! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Szolnokon környezetében elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

6 kertépítő most online

Zsolt

Zsolt

Ingyenes kiszallas.

Tibor

Tibor

erdekel.

Béla

Béla

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a földmunkák Szolnokon?

4200 - 7800 Ft/óra

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb kertépítők Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kertépítőt!

Gyors, szakértői vizsgálat, tanácsadás, kivitelezés egész Mo területén, korrekt árakon. Favizsgálat, faápolás és favágás minősített szakértőtől az egész országban.

  • Földmunkák

    2800 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Bár nem volt amiért mentem, de udvariasak és segítőkészek voltak.

Fakivágás közel 30 éves tapasztalattal. Megbízható cég teljes felelősségvállalással. Ingyenes árajánlat akár még ma, akár online is. Hulladékelszállítással, tuskómarással.

    5300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Ok

Terep rendezés, ásás, föld kiemelés nálunk a leggyorsabban. Gépi fölmunkák kedvező áron.

    4700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Örvendetes, hogy a Pro Natura Kert a kiskertek tulajdonosainak is ad - mind a print, mind az online media segítségével - ingyenes tanácsokat. A számos referencia és a szervezeti tagságok nyilvánossága (a díjakról nem is beszélve) növeli a cég hitelességét. Amelyet magam is igazolhatok :-)

Bobcat -el és egyéb földmunkagépekkel, képzett szakemberekkel vállalunk komplex földmunkát. Több mint 20 éves múlttal rendelkező, földmunkavégzéssel foglalkozó...

    2300 Ft

Professzionális munka, szimpatikus emberek!

Világszerte kipróbált és sokoldalúan alkalmazható építőipari gépek durva körülményekhez. Tájékozódjon a Liebherr erőgépek sokoldalú alkalmazási lehetőségeiről!

    4400 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Korrekt, megbízható cég, akik nagy szakértelemmel allnak rendelkezésre barmilyen kerttel kapcsolatos kérdésben.

Rendelj kertépítő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy kertépítő földmunkák közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Földmunkák: mennyi a munkadíj Szolnokon?

Szolnokon a földmunkák átlagos díja 3400 - 6300 Ft/óra. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Kertépítők - hogyan válasszunk Szolnokon?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek kertépítőt Szolnokon?

Jelenleg 29 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést FÖLDMUNKÁK szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok kertépítőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált kertépítőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: földmunkák.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi kertépítő segítségét?

Egy megbízható kertépítő a földmunkák mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: földmunkák?

A földmunkák és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy kertépítőt bátran megbízhatsz vele.