Erősítő végfok javítás: erre van szükséged Szolnokon és környékén?

Erősítő Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj erősítő szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 9 erősítő szerelő közül! Korrekt erősítő végfok javítás árak: 4900-9200 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szolnokon! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Szolnokon környezetében elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 erősítő szerelő most online

Tamás

Tamás

Еrdekel.

Miklós

Miklós

Sok tapasztalatom van

Sándor

Sándor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az erősítő végfok javítás Szolnokon?

4900 - 9200 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb erősítő szerelők Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező erősítő szerelőt!

Több, mint 20 éve foglalkozom hangszóró javítással. A munkám során rengteg féle márkával és a mögöttük rejlő megoldásokkal találkoztam.

  • Erősítő végfok javítás

    3200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Nemcsak a szakterületének szakembere, hanem kellemes beszélgetőpartner is. Bárkinek ajánlom őt.

Orion, Videoton hangsugárzók javítása eredeti, vagy után gyártott alkatrészekkel!

    4200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

A feladatot maradéktalanul elvégezték, az előadó gyorsan és szakszerűen intézte a bontást, ajánlom az előadót.

Én magam is közel 50 éve foglalkozom szórakoztató elektronika javításával. A RÁVISZ Szövetkezetnél eltöltött több évtized után mostanáig saját műhelyemben gyakorolom ezt a szakmát, amely egyben a hobbim is. Egy egy szép antik készülék sikeres restaurálása legalább akkora örömöt jelent számomra, mint a tulajdonosnak. Az audio-technika terén az alábbiakkal fordulnak leggyakrabban hozzám ügyfeleim: hifi javítás, hifi szerviz, erősítő javítás, erősítő szerviz, kazettás magnó javítás, lemezjátszó javítás, lemezjátszó szervoz, fonográf szerviz, magnó javítás, hangfal javítás, cd lejátszó javítás és még sok minden mással is… Kérdése van? Keressen elérhetőségeimen, vagy ha elromlott valamije, kérjen ingyenes diagnosztikát ITT!

    6500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Köszönjük szépen! Megjavította a TV-t, gyorsan és jó minőségben! Nagyon elégedett a munkával. Ajánlott👍🏻.

Rendelj erősítő szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy erősítő szerelő erősítő végfok javítás közben Szolnokon

Gyakori kérdés

Erősítő végfok javítás: mennyibe kerül Szolnokon?

Szolnokon az erősítő végfok javítás átlagára 5000 - 9300 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Népszerű kérdés

Erősítő Szerelők - hogyan válasszunk Szolnokon?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan találok erősítő szerelőt Szolnokon?

Most 9 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ERŐSÍTŐ VÉGFOK JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Népszerű kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk erősítő szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható erősítő szerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: erősítő végfok javítás.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi erősítő szerelő segítségét?

Egy megbízható erősítő szerelő az erősítő végfok javítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen munkához lehet szükséged rá: erősítő szerelő?

Ha egy megfelelő erősítő szerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. Az Erősítő végfok javítás és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.