Erősítő javítás: erre van szükséged Szolnokon és környékén?

Erősítő Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj erősítő szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 13 erősítő szerelő közül! Korrekt erősítő javítás árak: 5800-11000 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szolnokon! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Szolnokon környékén dolgozó szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 erősítő szerelő most online

Norbert

Norbert

Еrdekel.

Balázs

Balázs

Sok tapasztalatom van

Zoltán

Zoltán

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az erősítő javítás Szolnokon?

5800 - 11000 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb erősítő szerelők Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező erősítő szerelőt!

Márkafüggetlen hangfal szerviz, több évtizedes tapasztalattal! Hangsugárzók, hangszórók javítását, felújítását 3 hetes határidővel tudjuk vállalni!

  • Erősítő javítás

    3800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Nagyszerű mester! nagyon elégedett, gyors, jó minőségű és rendezett! köszönöm szépen!

Nyugdíjasoknak 10% kedvezményt adunk! De kedvezmény jár akkor is, ha több készüléket javíttat meg egyszerre. Tehát ne halogassa tovább a javításokat! Nyitvatartási idő: hétfőtől- péntekig 10-18 óra között.

    6300 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Volt egy problémám az asus laptopommal: a képernyő rossz színeket mutatott, és nagyon lassan indult.

Hangszóró javítással foglalkozom! Többféle típusú hangszórók felújítását vállalom, nagy rutinnal és több évtizedes tapasztalattal rendelkezem. Elismert hangszóró márkákat is javítok. Akár habszivacs peremezés vagy valódi gumiperem is megoldható, ami évtizedekig bírja! Tekercselés bármilyen hangszórónál, szinte bármilyen ellenállásra. De akár dupla tekercsessé alakítás! Rózsazajjal ki tudom mérni bármilyen hangszóró frekvencia átvitelét ha szükséges. Teljes felújítást is tudok vállalni. Ilyenkor minden alkatrészt kicserélek a hangszóróban (lengőtekercs, pille, membrán, perem, porvédő sapka, kivezetőszál). Karbon hangszóró alkatrészeket is előállítok javítás céljára (pl.: membrán, vagy porvédő).

    3700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

A javítást nagyon gyorsan elvégezték - még a kezelés napján. A szakembert jó szakembernek ajánlom.

Rendelj erősítő szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy erősítő szerelő erősítő javítás közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Erősítő javítás: mennyi az ára Szolnokon?

Szolnokon az erősítő javítás átlagos díja 3700 - 6900 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Erősítő Szerelők - hogyan válasszunk Szolnokon?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek erősítő szerelőt Szolnokon?

Most 10 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ERŐSÍTŐ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy erősítő szerelő?

Egy erősítő szerelő a következő feladattal kereshető meg: erősítő javítás vagy bármi hasonló jellegű munkával.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy erősítő szerelő segítségét?

Egy megbízható erősítő szerelő az erősítő javítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: erősítő javítás?

Az Erősítő javítás és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy erősítő szerelőt bátran megbízhatsz vele.