Telefon újratelepítés szolgáltatásra van szükséged Szolnokon és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 12 telefon szerelő közül! Korrekt telefon újratelepítés árak: 4400-8300 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szolnokon! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Szolnokon közelében elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

2 telefon szerelő most online

Anita

Anita

Еrdekel.

Noémi

Noémi

Sok tapasztalatom van

Julia

Julia

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon újratelepítés Szolnokon?

4400 - 8300 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Kedves érdeklődő! Huawei, Honor, Mate gyári akkumulátor csere ár: Huawei Honor, Mate gyári akku csere ára: 7000Ft- től 15.000 Ft - ig

Fő profilunk:, xiaomi kijelző javítás, asztali telefon javítás, alcatel kijelző javítás, iphone 6 akkumulátor csere, telefon hangszóró tisztítás

  • Telefon újratelepítés

    6200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Köszönöm, nagyon udvarias és pontos fickó. Az ár megfelelő. Mindenkinek ajánlom.

Szerviz szolgáltatásunk:, telefon alaplap javítás, xiaomi kijelző javítás, iphone 8 akkumulátor csere, telefon javítás, iphone x akkumulátor csere

Amiket vállalok:, samsung kijelző csere, huawei akkumulátor csere, telefon kamera javítás, képernyő csere, telefon töltő javítás

    3200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon elégedett vagyok Igor munkájával, még a megbeszéltnél is többet tett, minden paramétert ellenőrzött telefonon, mindent alaposan tisztázott, és igazi profi a maga területén.

Aurél vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Eltört? Berepedt? Nem ad képet? Kijelző javítás a legmodernebb technológia használatával.Apple, Samsung, Sony, Lg, Huawei, Xiaomi, Motorola érintő javítás!

Fő profilunk:, samsung akkumulátor csere, telefon mikrofon javítás, iphone x akkumulátor csere, telefon törött kijelző javítás, vezetékes csengő szerelés

    6900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Oldja meg a problémát a TV-vel, javítsa meg

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon újratelepítés közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Telefon újratelepítés: mennyi a munkadíj Szolnokon?

Szolnokon a telefon újratelepítés átlagos ára 5400 - 10200 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek igazi értékeléseket?

Szolnokon az autó hűtő javítás szolgáltatáshoz már 14 értékelést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról elérhető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok telefon szerelőt Szolnokon?

Ebben a pillanatban 11 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓ HŰTŐ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható autószerelőt hívnod amennyiben erre van szükséged: autó hűtő javítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy telefon szerelő segítségét?

Egy profi autószerelő az autó hűtő javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Melyik szolgáltatások tartoznak ehhez: telefon újratelepítés?

Az Autó hűtő javítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.