Földmunkák Szombathely területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Kertépítőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kertépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 38 kertépítő közül! Korrekt földmunkák árak: 3700-6900 Ft/óra. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szombathelyen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Szombathelyen közelében található szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

6 kertépítő most online

János

János

erdekel.

András

András

Sok tapasztalatom van

László

László

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a földmunkák Szombathelyen?

3700 - 6900 Ft/óra

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb kertépítők Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kertépítőt!

telephelyek, udvarok, járdák, parkolók, gépkocsi bejárók készítése, javítása. meleg aszfaltozási munkálatok kivitelezése országosan referenciával, garanciával. Aszfaltozás.

  • Földmunkák

    2800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon szép virágok, hozzáértő és nagyon kedves eladók

Nyaralj otthon is jövő nyáron! Egészség, vidámság, családi együttlét szuper medencéinkkel

    3400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Megbizható, jó. Tudom ajánlani

Zöldterületek gondozását vállaljuk országszerte, a terep adottságaitól függetlenül. Zöldhulladék kezelés cégeknek és magánszemélyeknek egyaránt! Ingyenes felmérés.

    3700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Felkészületlen eladók, rossz kommunikáció a vezető és alkalmazottai között. Kétszer próbáltam vásárolni náluk: első alkalommal a szalagot csak a tulajdonos tudta volna megírni mert senki nem értett hozzá az eladók közül, 20 perc várakozás után feladtuk. Még egy próbát téve rendeltem meg egy koszorút és egy csokrot, amit az utolsó előtti napon felhívva próbáltak meg egyzetetni velem mi is volt az, mert nem tudta a csokrot készítő kiolvasni az írást...ezután más koncepciót mond az eladó a megbeszélt összegre és mást a tulajdonos aki a megrendelést felvette. Átvételnél a szalag hiányzott, az átadó hölgy azt sem tudta hol van...ez minden csak nem szolgáltatás. Harmadik próbát már semmiképp nem teszek.

Tibor S
2 éve

Gyors, szakértői vizsgálat, tanácsadás, kivitelezés egész Mo területén, korrekt árakon. Favizsgálat, faápolás és favágás minősített szakértőtől az egész országban.

    3800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Bár nem volt amiért mentem, de udvariasak és segítőkészek voltak.

Peter M
2 éve

Építsen biztos talajra! Gépi földmunka és tereprendezés. Hatékony munkavégzés gépi erővel.

    2900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Rendelj kertépítő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy kertépítő földmunkák közben Szombathelyen

Népszerű kérdés

Földmunkák: mennyi a munkadíj Szombathelyen?

Szombathelyen a földmunkák átlagos díja 3500 - 6600 Ft/óra. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Kertépítők - mi alapján választhatunk Szombathelyen?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek kertépítőt Szombathelyen?

Jelenleg 27 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FÖLDMUNKÁK szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy kertépítő?

Egy kertépítő ezzel a munkával bízható meg: földmunkák vagy bármilyen ehhez hasonló feladattal.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a kertépítő?

A jó kertépítő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: földmunkák?

A földmunkák és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy kertépítőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.