Elérhető pedagógus állás, feladat

Egyetemistáknak

Szombathely, 9700 Magyarország

anatómia vizsgára felkészítés

Munkalehetőség egy napra álláskeresőknek Szombathelyen

Gitároktatás

Üdvözlöm! Felnőtt gitároktatás érdekelne! 30 éves nő vagyok zenei ismeretekkel rendelkezem, zongorázom. Van saját klasszikus gitárom 🙂

python program készítése

fősulihoz kell pythonban egy projektet készíteni, ami egy társasjátékot csinál. lehetőleg internetes segítség nélkül, mivel nézik, hogy internetről van-e. szlovák tudás előny.

Gitároktatás Győrszentivánon kezdő szinttől

Gitár oktatót keresek Kecskeméten

Gitár oktatót keresek Kecskeméten.

Mükorcsolya

Mükorcsolya

Barber képzés

Barber oktatás ***********

Mechanika

Tengelykapcsoló nyomaték átvitel számítás Feladat Egy egytárcsás száraz súrlódó tengelykapcsoló súrlódóbetétjének megengedett felületi nyomása 300 KPa. A betét külső átmérője 200 mm, belső átmérője 140 mm. A súrlódási tényező 0,25. Másfélszeres biztonsággal számolva megfelel-e a követelményeknek a betétre ható nyomás nagysága, ha a motor legnagyobb teljesítménye 45 KW, 4800 1/min fordulatszámon. A nyomatékrugalmasság 1,2. Továbbá, határozza meg, hogy mekkora áttételt kell biztosítania a tengelykapcsoló mechanizmusának, ha a pedálerőre 110 N erőt írunk elő.

Korrepetálás

7.osztályos fiú gyermek matematika tantárgyból

Matematika korrepetálásra van szükségem

9. osztály törtes egyenletek, törtes egyenletek bővítési teknikája, dupla zárójeles egyenletek

9. Osztály, törtes egyenletek, dupla zárójeles egyenletek, törtes egyenletek bővítése

felnőtt részére keresek gitároktatót.

Korrepetálásra tanárt keresek

2. Osztályos emeltszintű ének-zene kottázás stb. és matematika szorzás osztás stb.

Excel korrepetálás

Felhasználói szintű ismereteket (FKERES függvény, Pivot tábla, stb.) szeretnék szerezni az Excel program használatával kapcsolatban, mely szükséges lenne a munkámhoz.

Házi korrepetálás

7.osztályos lányomnak keresek matematikából segítséget.

Mikroökonómia korrepetálás

Mikroökonómia zh felkészülés

Hobbi szinten gitározni szeretnék

Szombathely, Welther Károly u., 9700 Magyarország

Férjem Alzheimer-kórral küzd. Új dolgok tanulása segít mondják a szakemberek. Szeretnék egy türelmes oktatót, aki segítene a gitártanulásban az alapoktól.

Szakdolgozathoz segítséget keresek

Rövid határidővel be kell fejezzem a szakdolgozatomat. Már a nagy részét megírtam, ennek az ellenőrzése az elsődleges feladat. (Tartalmi és szövegszerk. szempontból)

Fizika korrepetálás

Kilencedikes középiskolás fiam fizikából segítségre szorul. Hétköznap 17 óra után tudna gép elé ülni.

Angol nyelvtanár

15 éves tanítási gyakorlattal rendelkező nyelvtanár korrepetálást, érettségi és nyelvvizsga felkészítést vállal. 5000 Ft / 60 perc

Matematika

Matematikából a dolgozatokra való felkészülésben

Matematika

Matematikából a dolgozatókra való felkészülés

Szakdolgozatírási írányitás, segítség

Hello! Szakdolgozatomat írom történelem szakon, segítségre lenne szükségem a folyamat során. Úgy érzem, kell egy történelemben otthonos, helyesírásban kiváló konzulens. Online lehetőleg.

Francia nyelvoktató

Francia nyelvet szeretnék tanulni. Minél hamarabbi kezdéssel érdekelnek az órák, csak online. A keretem korlátolt, max 2000 Ft/óra tudok fizetni.

Magántanárt keresek fizikából

Magántanárt keresek 9.osztályos, gimnazista fiamnak fizika tantárgyból, Kecskeméten.

Zongora oktatás gyerekeknek

Zongora oktatás 5 éves kislánynak debrecenben

Számlaképes angol nyelvtanárt keresek

Számlaképes angol nyelvtanárt keresek (B2), lehetőleg online.

Számlaképes angol nyelvtanárt keresek (B2), lehetőleg online. Előny: üzleti nyelv ismerete

Gitároktatót keres

kezdő vagyok akár mindennap tudok menni

Német nyelv korrepetálására lenne szükségem

Számlaképes nyelvoktatót keres

Nyelvvizsga előtt állok. Szeretnék egy tanulási tervet, feladatokat, azok javítását, majd közös megbeszélést, ( esszé, email írás), valamint közös gyakorlást ( szituációk, beszélgetés, képleírás stb.)

Gitároktató

Szombathely, Magyarország

Szombathelyen keresek heti 1 alkalomra gitártanárt.

Mechanikai számítások

Fékút, féktáv ehhez hasonló számítások

Programozás

3, viszonylag egyszerű, szöveges feladat kódolása C-ben, egyszeri alkalommal.

Nyelvoktatót keres magyar nyelvre japán kollégának Kecskeméten

japán kollégám magyarul tanulna (jól és érthetően beszél angolul, dinamikusan fejlődik)

Számlaképes nyelvoktatót keres magyar nyelvre japán kollégának

Japán kollégám szeretne magyarul tanulni, dinamikusan fejlődik, angolul érthetően és jól kommunikál

Dolgozz amikor akarsz, csináld amihez értesz

Jelentkezz magánemberek által meghirdetett feladatok elvégzésére akkor, amikor neked kényelmes, és kapd meg a munkadíjat rögtön utána

Hogyan szerezehetek meg egy feladatot?
  • Válassz ki egy feladatot és jelentkezz rá
  • Töltsd ki a profiloldaladat szakemberként
  • A feladat elvégzését követően kapd meg a munkadíjat

Kérdésed van?

Hívj minket, ha ez könnyebb - mi itt vagyunk, hogy segítsünk

06 (70) 212-42-06
Mi az átlagos órabér pedagógus állás esetén Szombathelyen?
Mennyi a munkadíj: pedagógus állás? A legtöbb szakember pedagógus állás esetén Szombathelyen feladatonként eltérő árajánlatot ad. Az órabért általában 2800-5800 Ft-ban határozzák meg, míg egy teljes nap ára átlagosan 20000-44000 Ft. Az árajánlatok az elmúlt 3 hónapban 13%-kal nőttek.
Ki hirdet ilyen feladatot: pedagógus állás?
Milyen fajta feladatok elérhetőek?
Hogyan tudok regisztrálni?
Mi alapján válasszak feladatot?