Telefon Képernyő felvétel

Ajánlatkérés
László
László P.
Törölt feladat Megjelent: 2 éve 523 megtekintés Internetes kutatás, adatgyűjtés
15179
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Egy emberre lenne szükségem, aki egy adott feladatot képernyő felvétellel feltud venni. Nagyjából 20-45mp képernyő videókat kell felvenni. A témát és az árat/ felvétel privát üzenetben megbeszéljük.

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
A vas és acél gyártásról kellene egy ppt-t csinálni sajnos szervizben van a gépem viszont meg kell csinálnom ezt a munkát ezért keresek egy embert aki összera…
Határidő: április 28, 18:00
Kockázatmentes üzlet
4 500 Ft
Petra
Az ülés fűtés egyszer be lehet kapcsolni akkor tökéletes, egyszer meg semmit nem reagál a kepcsolàsra.
2400, Dunaújváros
Sándor Kenyeres
Fb hírdetésben jártas embert keresek. Meta Business Suite ismerettel. Aki tudja tesztelni a hirdetéseket.
Kezdés: április 23, 22:00
Csilla M.
Műkörmös
8000, Szfvár
100 000 Ft
Kata
Kedves András! Aktuális még a szövegíró feladat? Szívesen elvégezném. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre.…
Dániel V.