Hölgy szakembert keresek Facebook, Instagram,Tik-Tok, YouTube szakembert szó szerint aki tényleg érti a szakmáját, és nagyon elhivatott... Sürgős!

Ajánlatkérés
Szigeti Zsolt
Ajánlatkérésre zárvaMegjelent: 16 napja 38 megtekintés Közösségimédia-arculat
65386
Feladat kezdésének időpontja:
2024 április 05, 06:00
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Hölgy szakembert keresek Facebook specialista kizárólag olyat keresek aki tényleg elhivatott és Megtanultam a mostani piaci trendeket. Kezdőket köszönöm szépen nem, hitegetőket sem, előre fizessek a semmiért köszönöm szépen nem kérem.

Hasonló feladatok

Design
45 m2-es üres lakás megtervezése kivitelése
1131, Budapest
Gina
Design
HSZ lashes
2898, Kocs
20 000 Ft
Szilvia
Design
35 m2 lakás
hedi
Design
Vállalkozásomhoz szeretném a logót megterveztetni. Egy kész vázlatot kellene átdolgozni.
9024, Győr
Rami
Design
1965-ben épült lakás teljes felujitasa mondernkori elvárásoknak megfelelően
1118, Budapest
7 000 000 Ft
Attila