Szövegírás, szövegszerkesztés

Ajánlatkérés
Szilveszter
Szilveszter H.
Közzétett feladat Megjelent: 16 napja 116 megtekintés Szövegírás, szövegszerkesztés
68056
Cím
  • Miskolc
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Ingatlanos weboldalra szükséges blogot vezetni. A témák Ingatlanpiaci hírek/ tippek. Például: statisztikák /összehasonlítások.
Qjob Executor

Feladatot akarsz vállalni?

Feladatot teljesíteni csak Szakemberként regisztrált felhasználók tudnak. A Qjob.hu oldalán nem bonyolult szakemberként regisztrálni. Mindössze két lépés szükséges: válassz kategóriát (akár többet is), amelyek érdekesek számodra, és töltsd ki a személyazonosító felületen az összes mezőt. Ez kevesebb mint 5 percet vesz igénybe. Ezt követően tudsz bejelentkezni a feladatokra és azokra ajánlatot tenni.

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
Fb hírdetésben jártas embert keresek. Meta Business Suite ismerettel. Aki tudja tesztelni a hirdetéseket.
Kezdés: április 23, 22:00
Csilla M.
Kedves András! Aktuális még a szövegíró feladat? Szívesen elvégezném. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre.…
Dániel V.
Kedves András! Amennyiben még mindig keres termék leíráshoz embert, kérem konzultáljunk. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté te…
Dániel V.
Kész termék és kategória leírások helyességének a javítása, egyszerű szöveges javítós feladat folyamatos munkára.
András S.
Szoponzorálok más vállalkozást
2400, Dunaújváros
10 000 Ft
Andrea