Mennyezet glettelés Tatabánya szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb szobafestőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 36 szobafestő közül, 600-1200 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Tatabányán bérelj fel a legjobb szakembereket a mennyezet glettelés! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Tatabányán környezetében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

5 szobafestő most online

Sandor

Sandor

Ingyenes kiszallas.

Andras

Andras

erdekel.

Roland

Roland

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a mennyezet glettelés Tatabányán?

600 - 1200 Ft/nm

A legjobb szobafestők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Erősítőhálók, nyílászárók védelme, sarokvédés, szivacsozás, glettelés. Gyors precíz, tiszta munka! Képek + Referncia + Megrendelés a linken! Ajánlat 24 órán belül. Mennyezetvakolás. Erősítőhálók, sarokvédés. Gipszvakolás profi csapat. Főbb szolgáltatásaink: Rabicháló betét elhelyezése oldalfalon (RABIC); Fal glettelés, Már 1550 Ft/ nm² áron, knaufastés

  • Mennyezet glettelés

    2900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

A munkavégzés előtt több kivitelezési verzió is fölmerült. Örültem volna, ha a körülmények változásáról alaposabban tájékoztat. Ennek ellenére, amit a kialakult helyzetben ígért, azt maradéktalanul teljesítette. Gyorsan, szakszerűen dolgozott, felajánlotta, hogy ha hibát észlelünk, eljön és kijavítja. Udvarias és kulturált volt.

Kültéri falak vakolása és festése. Szobafestés, mázolás és tapétázás szakemberekkel. Önnek csak a színeket kell kiválasztani, mi gondoskodunk a minőségről és mennyiségről. Gipszkartonozás. Generálkivitelezés. Víz- Fűtésszerelés. Kertrendezés. Szolgáltatásaink: Gépi festés, Korrekt áron, kedvezményekkel, Nemesvakolat festés, garázs festés, zsalukő falazás

    2800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Gyors, pontos, korrekt

Dekorfestmények készítése kis és nagy méretű felületekre, kültérre-beltérre! Tűzfalfestés. Tekintse meg referencia galériánkat! Szolgáltatások: Tűzfalfestés, Iroda dekoráció, Beltéri dekorációs festés, Kültéri dekorációs festés, Földfestés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Meszelés, mázolás, Lábazat festés, tisztasági festés, alap betonozás

    4000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Kedves rugalmas jó szakember

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Töltsd fel az online kalkulátorunkba a részleteket és kapsz egy ingyenes árajánlatot. Magyar festők hálózata. Azonnali online árbecslés. Megfizethető árak. Értékelt festők. Fő profilunk: Fűtéscső festés, Beltéri festés-mázolás, Falfestés szórópisztollyal, illesztős tapétázás, márvány oldalfal és padló burkolás

    4900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Gyors, korrekt. Nem "lehúzós". Máskor is őt fogom hívni.

Gépi Vakolás az Ország bármely pontján. Gépi Vakolás Gyorsan és hatékonyan. Feladatok amiket vállalok: Gipszkarton vakolás; Kültéri glettelés, Vakolás Építőipari, konyha festés

    3000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

még nem kezdte meg

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Házak szerkezetépítése. Ház- és lakásfelújítás. Generálkivitelezés. Kulcsrakész házak. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Nemesvakolat festés, Tisztasági festés Korrekt Áron, Lambéria festés, konyha festés, zsalukő betonozás

    4100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Megbízható és jó szakember. Gyorsan, gördülékenyen ment a felmérés, árajánlat, megállapodás, munkakezdés, munkavégzés. Mindig időben ott volt, ha valamiért az egyik nap nem tudott jönni, előre jelezte, nem kellett utána rohangálni, hogy miért nem jön. A munkát is szépen elvégezte. Ha valami hátrányt is kellene írnom, akkor egy kicsit drága, de a mai építőipari árakat nézve egyáltalán nem kirívóan.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő mennyezet glettelés közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Mennyezet glettelés: mennyibe kerül Tatabányán?

Tatabányán a mennyezet glettelés átlagos ára 1600 - 3000 Ft/fm. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Szobafestők - mi alapján választhatunk Tatabányán?

Tatabányán a mennyezet glettelés szolgáltatáshoz már 27 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szobafestőt Tatabányán?

Most 21 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést MENNYEZET GLETTELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált szobafestőt megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: mennyezet glettelés.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérheted egy szobafestő segítségét?

Egy jó szobafestő a mennyezet glettelés mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha szobafestőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!