Burkolás szeletelt téglával Veszprémben gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Burkolómost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szeletelt téglával burkoló szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Keressen szakembert Veszprémben burkolás szeletelt téglával! 29 szakember áll rendelkezésére, hogy segítsen Önnek a tökéletes megoldás megtalálásában. Kattintson ide! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Veszprémben közelében dolgozó szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 szeletelt téglával burkoló most online

Istvan

Istvan

Ma is elvállalom.

Zoltan

Zoltan

A környéken vagyok.

Marcell

Marcell

Ingyenes kiszállás.

Mennyibe kerül a burkolás szeletelt téglával Veszprémben?

8600 - 16200 Ft/nm

A legjobb szeletelt téglával burkolók Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szeletelt téglával burkolót!

Gyors kiszállítás, minőségi garancia, prémium burkolatok nagy választékban. Új szolgáltatásunk: Virtuális séta üzletünkben, szakképzett profi asszisztens segítségével.

  • Burkolás szeletelt téglával

    7100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Hihetetlen szerencsesnek tartom magam, hogy teljesen veletlenul talaltam a Terkogyar csapatara. Tiszta szivbol ajanlom barkinek oket!!!!Eredetileg egy ismeros altal ajanlott terkovessel vettem fel a kapcsolatot, tobb mint idoben (2017 oszen hogy tavaszra idozitse be a munkat), de valahogy nem jott ossze ... es igy tavasz elejen kezdtem kezdtem keresgelni az interneten remelve, hogy talan oszre elvallalja valaki a munkat. A weboldaluk alapjan szimpatikusnak tuntek igy kertem arajanlatot, amire 1-2 nap alatt meg is erkezett a valasz. 1 csillag :) Ezt kovetoen felgyorsultak az esemenyek es megkezdodott az egyeztetes. Habar mar nyar vegeig szinte tele voltak munkaval, Sandor idot szakitott ra, hogy eljojjon, megnezze, atbeszeljuk. Sot mi tobb ugy szervezve mar beidozitett munkait 1 honapon belul neki is lattak. 2 csillag :) A munkajukban nehez lenne barmi kifogasolni valot talalni. Gyorsan, precizen, kesedelem nelkul, gyonyoruen dolgoznak. Nagyon rugalmasak barmi menetkozbeni valtoztatast "szajhuzas" nelkul, konnyeden megoldanak. 3. csillag :) Nagyon jo , kommunikativ, jo humoru, igazan ertekes szakemeberek, akikkel tobb mint kellemes megcsinaltatni barmit. 4. csillag :) 2 honappal a munka elvegzese utan kitalaltuk hogy megis csak kellene meg egy reszt terkoveztetni a kertbol, ami kb 1 napos munka. Telefon Sándornak, nem telik bele 1 het es kesz. Hat mi ez ha nem ugyfelkozpontusag. 5 csillag :)

Mica Cica
2 éve

Segítünk a páratlan, személyre szabott, különleges hangulatú otthonok megteremtésében. Te megtervezed, mi elkészítjük. A részletekkel kapcsolatban kérd munkatársaink segítségét!

    7000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Rendkívül jó áron dolgozik, gyors határidővel, kiváló minőségű anyaggal. Nagy türelemmel és szakértelemmel válaszolt meg minden apró kérdésem. Maximálisan elégedett vagyok a végeredménnyel! Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Csempe és burkolat, padlólapok, építőanyagok kiváló áron, Online! Otthondepo.hu. Országos Házhozszállítás. Postapontra is rendelhet. Vevőszolgálati tanácsadás.

    7300 Ft

Mindenkinek ajánlani fogom az All in lakásfelújítás csapatát, mert csodálatos munkát végeztek nálam. A felmérést követően korrekt árajánlatot kaptam, melyben részletesen feltüntették a felmerülő munkafolyamatokat és költségeket. Mindig minden a megbeszéltek szerint történt, pontosak, megbízhatóak és szorgalmasak.

Azonnali Minőségi Eredmények Most! Fedezze Fel A Searchley-N, És Találja Meg A Válaszokat. Budapest – Több Forrásból Szerezhet Információt – Searchley.

    5600 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Barátságos, maximálisan segítőkész személyzet! (🐓😉) Egy dogot hiányoltam,ami a hordozható minta csempék! Könnyebben összehasonlítható lenne két burkoló! Egyébként csak ajánlani tudom!

Megbízható Burkolók Országosan, Rövid Határidővel és Megfizethető Árakkal! Ajánlatkérés 1 Perc Alatt és Csak Válogatnod Kell a Legjobb Burkolók Közül! 236 szakma országosan.

    7500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Szìvessen fogok újból erre a helyre menni, mert jó tapasztalatokat szereztem ezen a helyen !!

Rendelj szeletelt téglával burkoló szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy burkoló burkolás szeletelt téglával közben Veszprémben

Népszerű kérdés

Burkolás szeletelt téglával: mennyibe kerül Veszprémben?

Veszprémben a burkolás szeletelt téglával átlagos ára 5800 - 10800 Ft/nm. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Burkolók - mi alapján választhatunk Veszprémben?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek burkolót Veszprémben?

Jelenleg 20 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BURKOLÁS SZELETELT TÉGLÁVAL szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk burkolót?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható burkolót megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: burkolás szeletelt téglával.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a burkoló?

Egy megbízható burkoló részletes árajánlatot ad, elérhető és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: burkolás szeletelt téglával?

A burkolás szeletelt téglával és összes részfeladata ide tartozhat. Egy burkolót nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.