Csatornázás Veszprém szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Csatornázómost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj csatornázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 29 csatornázó közül! Korrekt csatornázás árak: 1700-3200 Ft/m2. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Veszprémben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Veszprémben környezetében elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 csatornázó most online

Zoltán

Zoltán

Ma is elvallalom.

László

László

A környeken vagyok.

Róbert

Róbert

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a csatornázás Veszprémben?

1700 - 3200 Ft/m2

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb csatornázók Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező csatornázót!

20 év garancia, gyors építés szabadalmazott technológiával. Ingyenes Árajánlat.

  • Csatornázás

    5300 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Nàlunk nagyon jól működött a rézsűn!

Faápolási munkák, 30 év tapasztalat, minőségi, precíz munkavégzés. Egyszerű ajánlatkérés. Fák gallyazása, metszése és kivágása. Gallydarálás és elszállítás az Ön igénye szerint.

    4700 Ft

Mindig kedves és szakértő hozzá állás . Az építőknek nagyon jó ízlésük van, bátran lehet rájuk hagyatkozni, és persze a szakértelmük megkérdőjelezhetetlen.

Gépi földmunka több évtizedes tapasztalattal . Minden ami földmunka. Földmunka.

    2000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Udvarias kiszolgálás, profi hozzáértő munkatársak.

Kerti tó kivitelezését bízza profikra. Tekintse meg referenciáinkat weboldalunkon. Több éves tapasztalattal és magas fokú minőségi szolgáltatással állunk rendelkezésére.

    4400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Csodás üzlet, kedves, szakmailag professzionális személyzettel, csak ajánlani tudom. Az árképzés is megfelelő

családi ház, gyárépület, raktárépület, romos épület , darupálya bontása tereprendezéssel. Házak, iroda épületek, gyárak, ipari létesítmények, magas építmények bontása.

    5100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Okés

Rendelj csatornázó szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy csatornázó csatornázás közben Veszprémben

Népszerű kérdés

Csatornázás: mennyi a munkadíj Veszprémben?

Veszprémben a csatornázás átlagos ára 1800 - 3500 Ft/m2. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Csatornázók - hogyan válasszunk Veszprémben?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek csatornázót Veszprémben?

Most 19 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést CSATORNÁZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy csatornázó?

Egy csatornázó ezzel a feladattal bízható meg: csatornázás vagy bármi hasonlóval.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi csatornázó?

Egy jó csatornázó részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: csatornázás?

A csatornázás és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy csatornázót nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.