Gépi földmunka Veszprém területén!

Kertépítőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kertépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 29 kertépítő közül! Korrekt gépi földmunka árak: 4500-8400 Ft/óra. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Veszprémben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Veszprémben környékén található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

4 kertépítő most online

András

András

Ma is elvallalom.

Géza

Géza

Sándor

Sándor

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a gépi földmunka Veszprémben?

4500 - 8400 Ft/óra

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb kertépítők Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kertépítőt!

Olvassa el, miért válik sok kemence néhány használat után csupán kerti dísszé. Gyors felfűtés. Fennséges ízek. Hosszú hőtárolás. Szolgáltatások: Kulcsrakész építés, Csináldmagad megoldások, Kemence építőanyag.

  • Gépi földmunka

    4800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

I finally have the best lawn in the neighborhood -

Bobcat -el és egyéb földmunkagépekkel, képzett szakemberekkel vállalunk komplex földmunkát. Több mint 20 éves múlttal rendelkező, földmunkavégzéssel foglalkozó vállalkozás vagyunk. húsz éves tapasztalat. Épület Bontás. Termőföld szállítás.

    1800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Szuperek! Le a kalappal! :-)

Magyarországon ez a medencetípus bírja legjobban a téli és a nyári időjárási viszonyokat. Monolit vasbeton medence építés, fóliázás és gépészeti szerelés. medence fóliázás.

    3300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Nagyszerű cég, nagyszerű árak, kiváló munkavégzés, az eredmény önmagáért beszél!

Forduljon hozzánk bizalommal és kérjen azonnali ajánlatot még ma! Csatorna, árok és alapásás munkagépekkel, gyorsan és szakszerűen, most 10% kedvezménnyel! Profi csapat.

    4200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Barátságos árak széles áruválaszték

Kertgondozás folyamatos vagy eseti jelleggel Bp-en, diplomás szakemberektől baráti árakon. Kerttervezés, kertépítés, sövénynyírás, fűnyírás, fakivágás, ültetés alanyi áfa mentesen.

    5100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Nagy választék, udvarias hozzáértő kiszolgálás.

Rendelj kertépítő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy kertépítő gépi földmunka közben Veszprémben

Népszerű kérdés

Gépi földmunka: mennyi az ára Veszprémben?

Veszprémben a gépi földmunka átlagos díja 3400 - 6500 Ft/óra. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Kertépítők - hogyan válasszunk Veszprémben?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok kertépítőt Veszprémben?

Jelenleg 20 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést GÉPI FÖLDMUNKA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk kertépítőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált kertépítőt keresned ha erre van szükséged: gépi földmunka.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérheted egy kertépítő segítségét?

Egy jó kertépítő a gépi földmunka mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha kertépítőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!