Tető tervezés Veszprém szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Építészmérnökt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építészmérnök szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb építészmérnököket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 34 építészmérnök közül, 7800-14700 Ft/m áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Veszprémben bérelj fel a legjobb szakembereket a tető tervezés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Veszprémben közelében dolgozó szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

5 építészmérnök most online

Miklós

Miklós

Ingyenes kiszallas.

Marton

Marton

erdekel.

Zoltan

Zoltan

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a tető tervezés Veszprémben?

7800 - 14700 Ft/m

A legjobb építészmérnökök Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építészmérnökt!

Kedvező árak, garancia, ingyenes felmérés. Precíz tervezés után minőségi kivitelezés. Rövid határidővel, megbízható munkaerővel várjuk hívását a nap 24 órájában. Kedvező, megfizethető ár. Profi szakemberekkel. Rövid határidővel.

  • Tető tervezés

    9000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Szakszerű, szép munkát kaptunk, a kollégák kedvesek, mindenről megfelelő tájékoztatást kaptunk.

Most még egy ajándék kiegészítőt is választhatsz mellé. Induljon hát a tervezés! Válogass kész tervek közül, vagy terveztess.

    7100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Eddig minden problémámra, legyen az autó, utánfutó találtak megoldást/javítást, mivel jól dolgoznak értelemszerűen tele vannak, de érdemes kivárni, mert remek csapat!

ipari és kereskedelmi projekt referenciák, tervezés és műszaki ellenőrzés egy kézben.

    7800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Gyors, korrekt szerviz. Üzemanyagár az egyik legjobb a környéken és nem vettem észre semmilyen minőségi különbséget a nagy kúthálózatokhoz képest.

Lakások, villák, éttermek, irodák belsőépítészeti és építészeti tervezése, generáltervezés. Exkluzív dizájn, személyre szabott tervezés, innovatív megoldások.

    6500 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Megbízhatatlanok. Időpontra mentem, senki nem volt a műhelynél, az ajtó zárva. Telefonáltam, nem vették föl, majd kb. 5-10 perc múlva megcsörgettek (!!). Visszahívtam őket, mire közölték, hogy ja, műszakiztatni vagyok, de hamarosan odaérek. További negyed óra várakozás után otthagytam a helyszínt, majd kb. fél órával később megint hívnak, hogy ott vagyok-e még. Mondtam, hogy már eljöttem, erre ők, hogy ja, oké és letette. Nem túl ügyfélbarát.

Fürdőszoba felújítás a tervezéstől a teljes szakszerű kivitelezésig, mi mindenben segítünk. Ráférne már a fürdőszobájára egy felújítás? Vállaljuk a komplex kivitelezést garaniával! Időtakarékos megoldás. Generál kivitelezés. Modern technológia. Szakképzett munkaerő.

    7500 Ft

Gyors, professzionális, alapos.

Rendeld meg építészmérnök szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építészmérnök tető tervezés közben Veszprémben

Népszerű kérdés

Tető tervezés: mennyi az ára Veszprémben?

Veszprémben a tető tervezés átlagára 8000 - 15000 Ft/m. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Építészmérnökk - mi alapján válasszunk Veszprémben?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok építészmérnökt Veszprémben?

Most 20 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést TETŐ TERVEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk építészmérnökt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált építészmérnökt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: tető tervezés.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi építészmérnök segítségét?

Egy profi építészmérnök a tető tervezés mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: tető tervezés?

A tető tervezés és összes részfeladata ide sorolható. Egy építészmérnökt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.