Hűtő töltés szolgáltatásra van szükséged Zalaegerszegen és környékén?

Hűtőgép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hűtőgép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 10 hűtőgép szerelő közül! Korrekt hűtő töltés árak: 4700-8900 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Zalaegerszegen! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Zalaegerszegen környékén elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

2 hűtőgép szerelő most online

Attila

Attila

Еrdekel.

Tivadar

Tivadar

Sok tapasztalatom van

Miklós

Miklós

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hűtő töltés Zalaegerszegen?

4700 - 8900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hűtőgép szerelők Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hűtőgép szerelőt!

Kedves érdeklődő! Klímaszerelés, telepítés, karbantartás.

  • Hűtő töltés

    4200 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Gyorsak, segítőkészek, profik! Mindig megmentették az “életemet”, még akkor is, mikor a telefonom teljesen meghalt egy nyaralásom alatt (legalábbis az hittem), de a fiúk 10 percen belül minden problémámat megoldották!🤗 Legyen akàr szó szervizelésről vagy a kiegészítők minőségéről, választékáról, maximálisan meg vagyok elégedve! A nyári hőségben hideg üditővel, most pedig egy kávéval kínáltak, míg fóliàzták az iPhoneom. Kell ennél több?😊 Mindenkinek ajánlom őket!

Géza M.
Géza M. 8900 Zalaegerszeg Online

Tisztelt megrendelők! Válassz okosan háztartási gép szerelő szakembert! Háztartási kis és nagy gépek szervízelése. Ingyenes ajánlatkérés. Valós értékelések. . Írásban vagy telefonon. .

    5300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Kedvesek, ötletesek , csinosak!

Ferenc D.
Ferenc D. 8904 Zalaegerszeg Online

A megoldások embere vagyok. Sokéves tapasztalat, teljeskörű, gyors szolgáltatás, biztos eredmény. Hívjon bizalommal! Mi megoldjuk a problémát rövid időn belül, garanciával. Kedvező áron. Korrekt ár gyors munka. Országosan. Ingyenes kiszállás. Hajdú bojlerek.

    4600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon kedves, segítőkész! Akánlom

Zsolt K.
Zsolt K. 8900 Zalaegerszeg Online

Üdvözlöm a profilomon. Ha megbeszéltünk egy időpontot, oda is érek akkorra. Mindenki hibázik, és minden meghibásodhat. A legtöbb szerelő/kivitelező "kapugaranciája" helyett viszont tényleg minél előbb igyekszem vissza menni és orvosolni a hibát. Nem csak a munka elvégzéséig/kifizetéséig, de utána is könnyen elérsz, ha szükséges. Az elvégzett munkáról kapsz számlát és munkalapot.

    3600 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon kedves, gyors kiszolgálás. Ajánlom mindenkinek!! :)

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Garanciával, teljes ügyintézéssel akár 30 perc alatt.

    5500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Honor 8X telefonhoz mentem mikrofont cserélni, mert sokszor halkan hallottak a másik oldalon. Miután többet beszéltünk a problémáról, megpróbálta hogy kipucolja nekem. Megspórolt nekem 10.000 Forintot a segítségével. Köszönöm szépen mégegyszer!

Rendelj hűtőgép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hűtőgép szerelő hűtő töltés közben Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Hűtő töltés: mennyi az ára Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a hűtő töltés átlagos díja 5500 - 10400 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek igazi értékeléseket?

Zalaegerszegen a lökhárítófényezés szolgáltatáshoz már 8 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtalálható már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok hűtőgép szerelőt Zalaegerszegen?

Jelenleg 6 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést LÖKHÁRÍTÓFÉNYEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk hűtőgép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált karosszéria lakatost hívnod amennyiben erre van szükséged: lökhárítófényezés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi hűtőgép szerelő?

Egy megbízható karosszéria lakatos részletes árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: hűtő töltés?

A lökhárítófényezés és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy karosszéria lakatost nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.