Mosogatógép bekötése szolgáltatásra van szükséged Zalaegerszegen és környékén?

Vízszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj vízszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 10 vízszerelő közül! Korrekt mosogatógép bekötése árak: 4700-8900 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Zalaegerszegen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Zalaegerszegen környékén dolgozó szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

2 vízszerelő most online

Matyas

Matyas

Еrdekel.

Peter

Peter

Sok tapasztalatom van

Ferenc

Ferenc

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a mosogatógép bekötése Zalaegerszegen?

4700 - 8900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb vízszerelők Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező vízszerelőt!

Gyula A.
Gyula A. 8904 Zalaegerszeg Online
Mosógép javítás, más háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Reális árak. Helyszíni szerviz. 20 éves tapasztalat.
  • Mosogatógép bekötése

    3300 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Érdeklődésemre kedves, segîtőkész vàlaszt kaptam az ott dolgozó Úraktól! Köszönöm

Tisztelt Érdeklődő! TV javítás több, mint 25 éves tapasztalattal! Telefonban árat adok. Márkafüggetlen szervíz. 20 éves tapasztalat.

    4000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Hatalmas csalódás. Válasz a kérdésre: a telefont 2 további alkalommal vissza kellet vinnem a javítás befejezéséhez, végül új telefont vásároltam, mert, mint telefon nem lett használható.

Tibor R.
Tibor R. 8900 Zalaegerszeg Online

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Tűzhely - sütő javítás. Mosogatógép szerviz. Indesit Whirlpool Bosch. Mosógép szerviz. Villany tűzhely javítás.

    4400 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Segítő készek és gyorsak.

Zalaegerszeg dolgozom, megyében is! Mosógép szervíz szolgáltatásunkkal állunk rendelkezésére. Javításnál díjmentes kiszállás. Minden típusú mosó- és szárítógépet megszerelünk rövid időn belül, garanciával. Hívjon! Villanybojler Javítás. Hétvégén felár nélkül. Márkafüggetlen Javítás. Javítás Garanciával.

    4700 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Segitökész korrekt volt. Nem dolgozik drágán.

Gábor G.
Gábor G. 8904 Zalaegerszeg Online
Mosógatógép javítás, háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Helyszíni szerviz. Javítás új alkatrészekkel. Telefonos konzultáció.

    4200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Elérhetetlenek... Két napig a hülye bemutatkozó szöveget hallgattam újra meg újra

Rendelj vízszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy vízszerelő mosogatógép bekötése közben Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Mosogatógép bekötése: mennyibe kerül Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a mosogatógép bekötése átlagos ára 5800 - 11000 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Vízszerelők - mi alapján válasszunk Zalaegerszegen?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok vízszerelőt Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 10 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TELJES AUTÓFÓLIÁZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek vízszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható járműfényezőt keresned ha erre van szükséged: teljes autófóliázás.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi vízszerelő segítségét?

Egy profi járműfényező a teljes autófóliázás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: mosogatógép bekötése?

A teljes autófóliázás és összes részfeladata ide tartozhat. Egy járműfényezőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.