Törött telefon kijelző javítás: erre van szükséged Békéscsabán és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 8 telefon szerelő közül! Korrekt törött telefon kijelző javítás árak — 5000-9300 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Békéscsabán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Békéscsabán környékén található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 telefon szerelő most online

Janos

Janos

Еrdekel.

Krisztian

Krisztian

Sok tapasztalatom van

Andras

Andras

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a törött telefon kijelző javítás Békéscsabán?

5000 - 9300 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Gábor S.
Gábor S. 5600 Békéscsaba Online

Tisztelt Érdeklődő! iPhone készülékek szervize • Expressz javítások • Élettartam garancia • Időpontfoglalás iPhone szervizeinkben

Kiegészítő szolgáltatásaink:, Telefon takarítás, xiaomi kijelző javítás, samsung akkumulátor csere, törött telefon kijelző javítás, iphone se akkumulátor csere

  • Törött telefon kijelző javítás

    4700 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Jó mesterember! Gyors, minőségi, nem drága. Ajánlom mindenkinek

Békéscsaba dolgozom, megyében is! Amiket vállalok:, törött kijelző javítás, telefon újratelepítés, telefon pixelhiba javítás, xiaomi kijelző javítás, mobiltelefon javítás

Szolgáltatásaink:, telefon hangszóró tisztítás, iphone 8 plus akkumulátor csere, beázott iphone javítás, telefon lcd kijelző javítás, betört telefon kijelző javítás

    4700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Megoldotta a problémát látogatás és pénz nélkül. Ez a legjobb, amit el lehet képzelni, köszönöm szépen!

Barnabás, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Szolgáltatásaink:, kijelző javítás, üvegkarc eltávolítás, xiaomi akkumulátor csere, telefon lcd kijelző javítás, huawei akkumulátor csere

Főbb szolgáltatásaink:, telefon hangszóró javítás, iphone 6 akkumulátor csere, samsung kijelző csere, törött kijelző javítás, telefon mikrofon javítás

    6900 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Világos, időben, késedelem és felesleges szolgáltatási kötelezettség nélkül. 5

István
2 éve

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő törött telefon kijelző javítás közben Békéscsabán

Törött telefon kijelző javítás: mennyi a munkadíj Békéscsabán?

Békéscsabán a törött telefon kijelző javítás átlagos díja 5600 - 10500 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - hogyan válasszunk Békéscsabán?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Békéscsabán?

Most 8 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést CHEVROLET SZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható autószerelőt keresned amennyiben erre van szükséged: chevrolet szerviz.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy telefon szerelő segítségét?

Egy jó autószerelő a chevrolet szerviz mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha telefon szerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!