Telefon üvegcsere szolgáltatásra van szükséged Békéscsabán és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 6 telefon szerelő közül! Korrekt telefon üvegcsere árak: 6200-11600 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Békéscsabán! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Békéscsabán környezetében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

1 telefon szerelő most online

Attila

Attila

Еrdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

László

László

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon üvegcsere Békéscsabán?

6200 - 11600 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Ádám F.
Ádám F. 5671 Békéscsaba Online

Kedves érdeklődő! Több hazai szerviz hozza hozzánk a bonyolultabb javításokat, amiket ők nem tudnak elvégezni ügyfeleiknek. Így nagy esélye van annak, hogy a te készüléked is nálunk javult meg.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon kamera lencse javítás, samsung akkumulátor csere, törött kijelző javítás, telefon usb csatlakozó javítás, üvegfólia telefonra felhelyezés

  • Telefon üvegcsere

    6600 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

iphone 11 rendszer visszaállítása, az ügyfél jelenlétében

A megoldások embere vagyok. iPhone, Samsung, Huawei és Xiaomi készülékek javítása, kijelzőcsere, olcsón, rövid határidővel, minőségi alkatrészekkel. Javítandó készülékedet akár futárral is beszállítjuk szervizünkbe.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, vezetékes csengő szerelés, telefon üvegcsere, iphone 8 akkumulátor csere, telefon kijelző csere, samsung akkumulátor csere

    6800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Ki kellett cserélni a kijelzőt az iPhone 6 készülékemen. Az ár elfogadható, a képernyő minősége jó, a mikrofont és a hangszórót is megtisztította. Mindannyian ajánlják ezt az előadót.

Jenő S.
Jenő S. 5623 Békéscsaba Online
A javítások 85%-a szervizeinkben akár meg is várható. Ez köszönhető a kimagasló alkatrész készletünknek, és kollégáink teljesítményének.

Amiket vállalok:, telefon bekapcsoló gomb javítás, telefon képernyő javítás, telefon kijelző karc javítás, beázott iphone javítás, iphone 8 akkumulátor csere

    5800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Gyors és minőségi munka! Nem az első alkalom, hogy hozzá fordulunk👍🏼

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon üvegcsere közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Telefon üvegcsere: mennyi a munkadíj Békéscsabán?

Békéscsabán a telefon üvegcsere átlagára 7000 - 13100 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - mi alapján választhatunk Békéscsabán?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok telefon szerelőt Békéscsabán?

Jelenleg 8 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓKÁRPIT JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autókárpitost hívnod amennyiben a következőre van szükséged: autókárpit javítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy telefon szerelő segítségét?

Egy megbízható autókárpitos az autókárpit javítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: telefon üvegcsere?

Az Autókárpit javítás és összes részfeladata ide tartozhat. Egy autókárpitost nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.