Sziklakert építés Budapesten gyorsan és hatékonyan!

Kertépítőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kertépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 384 kertépítő közül! Korrekt sziklakert építés árak: 3200-6000 Ft/m. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Budapesten! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Budapesten környezetében elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

58 kertépítő most online

Péter

Péter

Ingyenes kiszallas.

András

András

erdekel.

István

István

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a sziklakert építés Budapesten?

3200 - 6000 Ft/m

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb kertépítők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kertépítőt!

20 év garancia, gyors építés szabadalmazott technológiával. Ingyenes Árajánlat.

  • Sziklakert építés

    2400 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Nàlunk nagyon jól működött a rézsűn!

Tamás
2 éve

Gépi földmunka több évtizedes tapasztalattal . Minden ami földmunka. Földmunka.

    3600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Udvarias kiszolgálás, profi hozzáértő munkatársak.

Fa műszeres és egyéb vizsgálata, favágás, fametszés, teljeskörű ügyintézéssel együtt. Favizsgálat, favágás, fametszés egy kézben a teljes ügyintézéssel együtt.

    2700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

5 csillag, itt szolgáltatás is jár a pénzért. A gyep 3 hét után gyönyörű és sűrű. Rengeteg tanács is jár a vetés mellé, mindenképp ajánlott! Köszönjük!

Önálló gépi földmunkák és komplett feladatok teljes körű kivitelezése. Kérje ajánlatunkat!

    2700 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Sok szép növény van és kedvesek az ottani dolgozók.

Kertépítés, gyepszőnyeg fektetés, füvesítés, kertfenntartás Siófok vonzáskörzetében! Füvesítés, kertépítés, fűnyírás, kertrendezés, Siófok vonzáskörzetében! Gyors, precíz munkavégzés. Maximális megbízhatóság.

    1900 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

umenie sa tam dostat

telephelyek, udvarok, járdák, parkolók, gépkocsi bejárók készítése, javítása. meleg aszfaltozási munkálatok kivitelezése országosan referenciával, garanciával. Aszfaltozás.

    3200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon szép virágok, hozzáértő és nagyon kedves eladók

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi kertépítő szakemberektől?

Rendelj kertépítő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy kertépítő sziklakert építés közben Budapesten

Népszerű kérdés

Sziklakert építés: mennyi a munkadíj Budapesten?

Budapesten a sziklakert építés átlagára 3200 - 6000 Ft/m. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Kertépítők - mi alapján választhatunk Budapesten?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok kertépítőt Budapesten?

Ebben a pillanatban 287 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést SZIKLAKERT ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok kertépítőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható kertépítőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: sziklakert építés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy kertépítő?

A jó kertépítő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha kertépítőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!