Tető tervezés Budapest szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Építészmérnökt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építészmérnök szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb építészmérnököket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 522 építészmérnök közül, 9000-17000 Ft/m áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Budapesten bérelj fel a legjobb szakembereket a tető tervezés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Budapesten környezetében elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

78 építészmérnök most online

Laszló

Laszló

A környeken vagyok.

Attila

Attila

Ingyenes kiszallas.

Istvan

Istvan

erdekel.

Mennyibe kerül a tető tervezés Budapesten?

9000 - 17000 Ft/m

A legjobb építészmérnökök Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építészmérnökt!

Acél lépcsőszereztek és lépcsők gyártása és kivitelezése kürtérre és beltere egyaránt. Esztétikus és biztonságos kültéri lépcsők, lépcsőszerkezetek gyártása és építése. Ajánlatkérés. Tervezés. Minőségi kivitelezés. Gyártás.

  • Tető tervezés

    4500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Szép munka.

Lakberendezési tanácsadás, tervezés, látványtervkészítés, home staging. Ingyenes igényfelmérés konzultációval személyesen országszerte.

    11100 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Taki, Pisti, Zoli és többiek kiváló építészek, jó szaktudással hozzáértessel...

Szobafestés, Tapétázás, Parkettázás, Gipszkartonszerelés egyhelyen. Gyors, precíz munkavégzés, korrekt ár! Precíz munkavégzés. Ingyenes ajánlat készítés. Szolgáltatások: Szobafestés, Gipszkarton szerelés, Laminált parketta lerakás, Kissebb bontási munkák, belsőépítészet.

    3000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Ha valaki más kárán is tanul, akkor kár velük fölvenni a kapcsolatot. Enélkül is meg lehet tanulni, hogy Soha ne fizess, ameddig kész nincs a munka."!

Gázcső szerelése tervezéstől a kiépítésig, mi minden megcsinálunk. Hívjon most! Gázcső hálózat tervezése, kiépítése kompletten, átadással ügyintézéssel. Egyszerű, gyors rendelés.

    9200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Best architets of Budapest!

Házfelújítás négyszeres garanciával: idő, ár, minőség, tiszta munka. Ne keresgélj egyesével szakembereket. Komplett felújításhoz hívj minket! Rejtettköltségek nélül. Burkolásspecialista. Design.

    8800 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Végül két hét után egy telefonhívásomra válaszolt, ahol azt mondta, hogy "Már elküldte, de ránéz újra." Ha ránézett, láthatta, hogy nem érkezett meg, de nem is küldte el.

tervezés, beruházásszervezés, műszaki ellenőrzés, minden építési szakágban referenciákkal. ipari és kereskedelmi projekt referenciák, tervezés és műszaki ellenőrzés egy kézben. project management. magas minőség kedvező ár. két évtizedes tapasztalat.

    3300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Profi hozzáállás, precíz munkavégzés!

Faldekoráció készítése: egyedi tapéta, falmatrica, vászonkép. Kitűnő minőségben, gyorsan! Minőségi anyagok, gyors határidő, szép kivitelezés, rendeld meg egyedi képeidet, tapétádat. Óriásplakát, Billboard. Roll-up. Doboz, papírtáska. Nyomdai termékek. Táblás termékek.

    6100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

nagy csalodas, nem ajanlom senkinek.

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi építészmérnök szakemberektől?

Rendeld meg építészmérnök szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építészmérnök tető tervezés közben Budapesten

Népszerű kérdés

Tető tervezés: milyen árak vannak Budapesten?

Budapesten a tető tervezés átlagos ára 8000 - 15000 Ft/m. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok valódi értékeléseket?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok építészmérnökt Budapesten?

Most 310 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést TETŐ TERVEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kereshetek építészmérnökt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált építészmérnökt megbíznod ha szükséged van erre: tető tervezés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a építészmérnök?

Egy jó építészmérnök pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: tető tervezés?

A tető tervezés és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy építészmérnökt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.