Erősítő javítás: erre van szükséged Budapesten és környékén?

Erősítő Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj erősítő szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 140 erősítő szerelő közül! Korrekt erősítő javítás árak: 6100-11400 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Budapesten! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Budapesten környékén dolgozó szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

21 erősítő szerelő most online

Pál

Pál

Еrdekel.

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Zoltán

Zoltán

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az erősítő javítás Budapesten?

6100 - 11400 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb erősítő szerelők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező erősítő szerelőt!

Rádiók, magnók, lemezjátszók, CD lejátszók, erősítők, aktív hangfalak, Music-centerek és Hi-Fi tornyok javítását a szervizünkben vállaljuk. Kisebb munkákat is vállalunk, mint pl.: jack dugók cseréje, leszakadt vezetékek visszaforrasztása, stb. Ne dobja ki, a meghibásodott készülékét! Kérjen árajánlatot, mert legtöbbször megéri a javítás! Sokat spórolhat, ha olcsón megjavítjuk Önnek, mert nem kell újat vennie.

  • Erősítő javítás

    6600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Csodálatos mestere a mesterségének.Pozitív.Ajánlom őt mindenkinek.

Videoton hangfalak közül kizárólag az Altus sorozat, Sonata és Preludium típusokat tudjuk fogadni javításra, tuningra. Ezért a retro Videoton hangfalakat és a DC 2050, 2550, 3050 hangfalakat további döntésig nem javítunk. Orion hangsugárzókat kizárólag tuningra fogadunk. PA hangsugárzókat, hangszórókat sem tudunk további döntésig javítani. Megértésüket köszönjük.

    5600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Ahogy ígérték, egy órán belül mindent elvégeztek) Teljesen elégedett vagyok.

Nem kapható már video? Miért nem javíttatja meg velünk? Most még van alkatrész, de ahogy a videok kifogytak az üzletekből, úgy holnap már lehet, hogy alkatrész sem lesz. Ne halogassa tovább! Hozza be még ma szervizünkbe és mi olcsón és gyorsan megjavítjuk Önnek!

    5400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Nagyszerű munkát végzett! Minden feladatot nagyon gyorsan és kiválóan teljesített! Alig várjuk, hogy újra együtt dolgozhassunk vele!

Yana Kost
2 éve

A elektronikai szerviz részlegén nagyon sok mindent javítottam már: autószerelőknek Suzuki órát, szakácsoknak elektromos gabonamalmot, villanytűzhelyt, rizsfőző edényt, henteseknek elektromos húsdarálót, fodrászoknak hajszárítót, büféseknek mikrohullámú sütőt, szomszéd néninek csillárt, keverőtárcsás mosógépet, anyukáknak beszélő babát, távirányítós autót, egyéb elektromos játékokat, órásoknak digitális órát, telekszomszédnak betonkeverőt.

    3100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Elnézést, hogy ilyen sokáig tartott, hogy hagyja a felülvizsgálat. Nagyon hálás vagyok a technikusnak a munkájáért. A tévém tökéletesen működik.

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi erősítő szerelő szakemberektől?

Rendelj erősítő szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy erősítő szerelő erősítő javítás közben Budapesten

Népszerű kérdés

Erősítő javítás: milyen árak vannak Budapesten?

Budapesten az erősítő javítás átlagára 6100 - 11400 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Erősítő Szerelők - mi alapján választhatunk Budapesten?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok erősítő szerelőt Budapesten?

Ebben a pillanatban 108 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ERŐSÍTŐ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk erősítő szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható erősítő szerelőt hívnod akkor, ha erre van szükséged: erősítő javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi erősítő szerelő?

A jó erősítő szerelő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Melyik szolgáltatások tartoznak ide: erősítő javítás?

Az Erősítő javítás és összes részfeladata ide sorolható. Egy erősítő szerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.