Klíma beépítés: erre van szükséged Debrecenben és környékén?

Klímaszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj klímaszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 24 klímaszerelő közül! Korrekt klíma beépítés árak: 3900-7400 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Debrecenben! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Debrecenben közelében dolgozó szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 klímaszerelő most online

Istvan

Istvan

Еrdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Zsolt

Zsolt

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a klíma beépítés Debrecenben?

3900 - 7400 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb klímaszerelők Debrecenben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező klímaszerelőt!

Tisztelt megrendelők! Klíma berendezések telepítésével és javításával foglalkozunk az egész ország területén. Minden szükséges feladatot mi végzünk, így Önnek semmilyen teendője nincsen. Több év garancia. Gyors kivitelezés. Profi csapat. Szolgáltatások: Klíma telepítés, Klíma...

  • Klíma beépítés

    4500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Gyors, profi, korrekt kiszolgálás. UPDATE: Bár többet nem lehet, még egy plusz csillagot adnék egy gyors és korrekt garanciális ügyintézésre. A hiba, amit garanciálisan javítottak, az általuk beszerelt kijelzőt érintette, de tőlem is, és részben tőlük is független okokra vezethető vissza. Számomra nem volt kérdéses, hogy ez normális helyen garancia tárgya kellene legyen, és ezt bevizsgálás után ők is így látták. Nem kellett rugózni, vitatkozni; a bevizsgálás sem három hónap volt, mint egyes helyeken, hanem 3 munkanap, ami náluk a szombatot és vasárnapot is jelentette. A javítás hibátlan lett, ezúton is köszönöm!

Tisztelt Érdeklődő! Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Tűzhely - sütő javítás. Bankkártyás fizetés lehetséges. Mosogatógép szerviz. Villany tűzhely javítás.

    4700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Rugalmas csapat! Segitőkészek!!! Garanciális ügyintézés 5csillag! Profik!

Cégünk főbb tevékenysége a saját gyártású ipari készülékek üzembehelyezése, karbantartása. Vállaljuk csarnokok és raktárak fűtésének kivitelezését, üzembehelyezését, karbantartását. Ipari fűtéstechnika. Többéves tapasztalat. Egyedi termékek gyártása.

    4100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Azonnali hibamegállapítás illetve javítás. Igazi régi "maszek" orvosi műszerész. Csak ajánlani tudom.

László, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Gyári és után gyártott távirányító. Olcsó szállítás.

    4200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Mondhatnék bármit rólu, de egy a lényeg! Ők a leggyorsabb kivonuló szolgálat! 8 km 7 perc.

Üdv Géza vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Klíma Telepítés, Klíma Karbantartás, Klíma Töltés és Szivárgás Vizsgálat Azonnal. Gondolkozik A Klímahűtésen? Kérjen Árajánlatot Még Ma! Országosan.

    4400 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon jó a szerviz. Igaz nem a legolcsóbb, de az olcsó szervizekből már elegem van. De ellenben itt tényleg minőségi munkát kaptam. Bátran merem ajánlani mindenkinek,akinek számít a minőség és nem csak az ár.

Rendelj klímaszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy klímaszerelő klíma beépítés közben Debrecenben

Népszerű kérdés

Klíma beépítés: milyen árak vannak Debrecenben?

Debrecenben a klíma beépítés átlagára 4800 - 9000 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok megbízható értékeléseket?

Debrecenben a pollenszűrő csere szolgáltatáshoz már 33 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek klímaszerelőt Debrecenben?

Jelenleg 25 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést POLLENSZŰRŐ CSERE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek klímaszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt megbíznod ha erre van szükséged: pollenszűrő csere.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó klímaszerelő?

Egy jó autószerelő részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha klímaszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!