Konyhai robotgép javítás: erre van szükséged Debrecenben és környékén?

Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 20 szerelő közül! Korrekt konyhai robotgép javítás árak — 5100-9600 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Debrecenben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Debrecenben környékén található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 szerelő most online

Mate

Mate

Еrdekel.

Csaba

Csaba

Sok tapasztalatom van

Ferenc

Ferenc

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a konyhai robotgép javítás Debrecenben?

5100 - 9600 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb szerelők Debrecenben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szerelőt!

Tisztelt megrendelők! Kisgépek szerelését műhelyünkben vállaljuk. A meghibásodott káészüléket kérem, hogy szállítsa be szervizünkbe, nyitvatartási időbenю Hétfőtől-Péntekig: 8-16 óra között. Javítási költség bruttó 6500ft +áfa/ készülék.

  • Konyhai robotgép javítás

    3900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon segítőkész és kedves volt.

Pawel S
2 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Több mint 20 év szakmai tapasztalattal javítunk tűzhelyeket ,...

    3900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Megbízható, segítőkész, a munkája tökéletes, és amit megbeszèltünk az úgy történt.

Kedves érdeklődő! Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Tűzhely - sütő javítás. Mosógép szerviz. Indesit Whirlpool Bosch. Villany tűzhely javítás. Mosogatógép szerviz.

    5300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Gyors, segítőkész kiszolgálás.Barátságos személyzet! 🙂

Nyomtató, fénymásoló, multifunkciós berendezés, szkenner javítás gyártói támogatással.

    3800 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Korrekt,jó ár,szakértelem 💻✔️

Sz SzGy
2 éve

Zoltán, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Mosógép szervíz több, mint 25 éves tapasztalattal! 20 éves tapasztalat. Telefonban árat adok. Márkafüggetlen szervíz. Szolgáltatások: Mosógép szerelés, Mosogatógép szerelés, TV szerelés.

    5200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Előzményeket nem részletezném... Ma kaptam vissza a telefont sim kàrtya és csavarok nélkül.

KincsiRx
2 éve

Rendelj szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szerelő konyhai robotgép javítás közben Debrecenben

Népszerű kérdés

Konyhai robotgép javítás: mennyi a munkadíj Debrecenben?

Debrecenben a konyhai robotgép javítás átlagos ára 6000 - 11300 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok igazi értékeléseket?

Debrecenben az autó karbantartás és ápolás szolgáltatáshoz már 22 értékelést kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtalálható már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek szerelőt Debrecenben?

Ebben a pillanatban 17 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓ KARBANTARTÁS ÉS ÁPOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: autó karbantartás és ápolás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó szerelő?

A jó autószerelő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen esetben lehet szükséged a következőre: szerelő?

Ha egy megbízható autószerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. Az Autó karbantartás és ápolás és a hasonló feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.