Telefon törött kijelző javítás szolgáltatásra van szükséged Kaposváron és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 10 telefon szerelő közül! Korrekt telefon törött kijelző javítás árak — 6100-11400 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Kaposváron! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Kaposváron környezetében található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

2 telefon szerelő most online

Krisztina

Krisztina

Еrdekel.

Krisztian

Krisztian

Sok tapasztalatom van

Mihaly

Mihaly

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon törött kijelző javítás Kaposváron?

6100 - 11400 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Szolgáltatásaink:, telefon kijelző csere, iphone 6 akkumulátor csere, telefon alaplap javítás, samsung telefon üvegcsere, törött kijelző javítás

Fő profilunk:, asztali telefon javítás, törött kijelző javítás, betört telefon kijelző javítás, telefon hangszóró javítás, telefon alaplap javítás

  • Telefon törött kijelző javítás

    3900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Köszönöm a tippet! Nem az akkumulátor, ajánlom.

Üdv Krisztián vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Számítógép, laptop, tablet vagy telefon az adat mindenhonnan elveszhet, megsérülhet. Hozd be hozzánk és Mi mindent megteszünk azért, hogy megmentsük a fájlokat!

Szerviz szolgáltatásunk:, samsung telefon üvegcsere, üvegfólia telefonra felhelyezés, alcatel kijelző javítás, telefon bekapcsoló gomb javítás, képernyő csere

    4400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Ajánlom a mestert, továbbra is vele fogok dolgozni!

Üdvözlöm a profilomon. Professzionális telefon szerviz vagyunk több mint 6 éves tapasztalattal. Szervizünk 2013 óta megállás nélkül foglalkozik Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi és egyéb gyártók által készített telefonok, tabletek, okosórák és akár számítógépek javításával is, kimagasló minőségben és piacvezető ár/érték aránnyal, Óbuda központi részén.

Munkáim:, mobiltelefon javítás, xiaomi kijelző javítás, iphone 11 akkumulátor csere, telefon akkumulátor csere, telefon újratelepítés

    5300 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

A mester mindent a legmagasabb színvonalon, gyorsan és pontosan, és ami a legfontosabb - minőségileg! Levelezésében minden kérdésemre válaszolt! Amint átvette a készüléket ellenőrzésre, azonnal kiderült, hogy ő egy profi! Ajánlanám őt a családnak és a barátoknak!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon törött kijelző javítás közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Telefon törött kijelző javítás: mennyibe kerül Kaposváron?

Kaposváron a telefon törött kijelző javítás átlagos díja 4200 - 8000 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - hogyan válasszunk Kaposváron?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Kaposváron?

Jelenleg 11 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést SEAT SZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: seat szerviz.

Milyen feladatokhoz kérheted egy telefon szerelő segítségét?

Egy jó autószerelő a seat szerviz mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Melyik szolgáltatások tartoznak ehhez: telefon törött kijelző javítás?

A seat szerviz és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy autószerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.