Betört telefon kijelző javítás szolgáltatásra van szükséged Kaposváron és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 8 telefon szerelő közül! Korrekt betört telefon kijelző javítás árak — 5900-11100 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Kaposváron! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Kaposváron környezetében elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 telefon szerelő most online

Attila

Attila

Еrdekel.

Levente

Levente

Sok tapasztalatom van

Tibor

Tibor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a betört telefon kijelző javítás Kaposváron?

5900 - 11100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Kedves érdeklődő! Szakszerű mobiltelefon javítás. ... berepedt, telefon kijelző csere, gyorsan lemerülő akkumulátor cseréje. Minden típusú telefon javítását vállaljuk!

Munkáim:, telefon mikrofon javítás, telefon pixelhiba javítás, Telefon takarítás, telefon pixelhiba javítás, iphone 6s akkumulátor csere

  • Betört telefon kijelző javítás

    3900 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Ajánlom az előadót! Minden gyorsan, egyértelműen, magas minőségben javított. Minden további kérdést és javítási kérelmet azonnal lezártak. Udvarias és pontos.

Huawei után gyártott akkumulátor csere ár: Huawei p8, p8 lite, p9 telefon akku csere ára: 6500 Ft

Szolgáltatásaink:, beázott iphone javítás, iphone x akkumulátor csere, telefon kamera javítás, telefon kijelző karc javítás, vezetékes telefon javítás

    6500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Hosszú netes keresgélés után leltem a szervizre. Jól döntöttem, hogy őket választottam. A mai forró napon higgadtan végighallgatott a munkatársuk, majd pár perc alatt megoldotta - megjavította - a készülékemet, amit más szakember nem tudott. Attila (meg kellett, hogy kérdezzem a nevét) kedves, türelmes, jóindulatú, igazi szakember. S még egy: Végre egy szolgáltató képviselője a mai világban, aki nem akar lehúzni (pénzzel)! Köszönöm még egyszer!

Zsolt vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Iphone, Samsung, Huawei, Lg, Sony telefon kijelző felújítása gyári minőségben. Üveg csere, felújítás, kijelző javítás. Telefon akkumulátor csere.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon hangszóró tisztítás, kijelző javítás, beázott iphone javítás, telefon kijelző csere, telefon törött kijelző javítás

    5800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Világosan és optimálisan oldotta meg a problémát. Ajánlom őt, mint igazi szakembert.

Tibi Nagy
2 éve

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő betört telefon kijelző javítás közben Kaposváron

Betört telefon kijelző javítás: mennyi a munkadíj Kaposváron?

Kaposváron a betört telefon kijelző javítás átlagára 4400 - 8300 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - hogyan választhatunk Kaposváron?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Kaposváron?

Ebben a pillanatban 7 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést SUBARU SZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt hívnod amennyiben erre van szükséged: subaru szerviz.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy telefon szerelő?

A jó autószerelő részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: betört telefon kijelző javítás?

A subaru szerviz és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.