Házépítés Kecskeméten a te elképzeléseid szerint!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb építőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 67 építő közül, 5300-9900 Ft/m áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Kecskeméten bérelj fel a legjobb szakembereket a házépítés! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Kecskeméten környezetében található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

10 építő most online

Gyula

Gyula

erdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Karoly

Karoly

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a házépítés Kecskeméten?

5300 - 9900 Ft/m

A legjobb építők Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

Befújható padlás hőszigeteléssel akár 30 % energiamegtakarítás! Most 10% kedvezménnyel! Akár 1 nap alatt. Gipszkartonnál, vályogháznál is alkalmazható! Bontás nélkül. Hívjon. Bontás nélkül. Padlás szigetelés. Tetőszigetelés. Fújható szigetelés. Supafil. Szolgáltatásaink: Cserépkályha Építő Mesterek, Helyszíni szerelés, Közel 50 év tapasztalat, Bontás És Felújítás, Több bolt Üvegház Építés árai.

  • Házépítés

    11000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Segítőkész jó csapat

A segítségünkkel biztos és stabil hőszigetelést építhet. Gararanciát vállalunk! Szigetelés szakképzett kezek által. Ne habozzon, keressen fel minket bátran! Ajánlatkérési lehetőség. Amiket vállalok: Ipari alpintechnika, Kerítés komplett kivitelezése, Építkezés kezdése 9 hét alatt, BACHL Hőszigetelés, Homlokzatszigetelés

  • Házépítés

    4500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Korrekt ár, korrekt kiszolgálás. Olvastam itt negatív kritikákat, ezért kicsit szkeptikus voltam, de szerencsére kellemesen csalódtam. Számomra, ami pozitív, hogy lehet kártyával fizetni, illetve részletes számlát is kaptam.

20 éves kivitelezői gyakorlattal a lakásfelújítás teljes szegmensét vállaljuk a csapatommal. Komplett lakásfelújítás. Lakásfelújítások megtervezése, és teljes költségvetés készítés, amely alapján könnyebb ajánlatot kérni a vállalkozóktól. Felújításhoz komplett anyagrendelés. Felújítás közben a munkák szervezése és folyamatos műszaki ellenőrzés. Anyagvásárlás, lámpák, belsőépítészeti és lakásfelszerelések megrendelővel együtt való vásárlása. Bútorasztalos munkák. Redőnyös munkák. Klímaszerelés Főbb szolgáltatásaink: Családi ház tervezése, Padlástér hőszigetelése, 11 év garancia, verhetetlen ár, Mobilgarázs helyett, Bontási Törmelék Elszállítása

  • Házépítés

    5900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Zoltán nagyon megbízható, gyönyörűen dolgozik és segítőkész. Több családtagom is már megköszönte hogy ajánlottam őt. Harmadjára adtam neki munkát és soha nem fogok másokat hívni mert korrekt áron kínál minőségi munkát. Ráadásul a lakásomat is ott merem hagyni napközben amíg dolgozik... 5*!!!

Álomterasz – Kérjen árajánlatot alumínium rendszereinkre. Bízzon meg szakembereket, és keltse új életre otthonát. Minőségi cserépkályha azonnal, Pergola, Építkezés kezdése 8 hét alatt, Mobilgarázs egyedi méretben, Válassza a minőséget

  • Házépítés

    10000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Gyors szakszerű.

Akár 24 hét alatt kulcsrakész családi házat építünk önnek. Ön megálmodja, mi megvalósítjuk. Magas minőségű családi házak építése, az ön igényeire és pénzügyi lehetőségeire szabva! családi ház kulcsrakészen. Családi ház építés. Ház építés garanciával. Okos családi házak. Fő profilunk: Tervezés, házépítés, Egyedi tervezésű infraszaunák, Építkezés kezdése 9 hét alatt, Modern beltéri lépcső, Időtálló fenyő terasz

  • Házépítés

    3600 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Kíváló és pontos szakemberek!!

Zsolt V
2 éve

Alapozás, zsaluzatok, födémek, betonacél szerelés, betonozás, víz- és hőszigetelési munkák. Aktuális keresletnek megfelelő legmodernebb építési módot biztosítjuk, kitűnő minőségben. Szerkezetépítés. Generálkivitelezés. Egyéb szolgáltatások. Városrészek: Óbuda, Aranyhegy. Fő profilunk: Kutyaház Tervrajz, Utólagos Padló Hőszigetelés, Közel 10 év tapasztalat, Lakásfelújítás, házfelújítás, Gyors, rejtett költség nélkül

  • Házépítés

    4100 Ft

Udvarias kiszolgállás hozzá értő dolgozok A hely könnyen megközelithető kenyelmes parkolási lehetöséggel.Idő pontra érkeztem semmit nem kellet várnom..Preciz hozzáállas gyors gördülekeny munka.

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő házépítés közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Házépítés: mennyi a munkadíj Kecskeméten?

Kecskeméten a házépítés átlagos díja 4200 - 7800 Ft/m. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Kőművesek - mi alapján válasszunk Kecskeméten?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok építőt Kecskeméten?

Most 46 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést HÁZÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk építőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható építőt megbíznod ha szükséged van erre: házépítés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a építő?

Egy megbízható építő pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: házépítés?

A házépítés és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy építőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.