Burkolás linoleumra Nyíregyházán gyorsan és hatékonyan!

Burkolómost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj linoleummal burkoló szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Fedezze fel a Nyíregyháza legjobb burkoló szakembereit, akik szakértelmükkel segítenek linoleum burkolásában. Több mint 53 szakember áll rendelkezésre, hogy segítsen Önnek megvalósítani álmait. Lépjen kapcsolatba velünk ma! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Nyíregyházán környékén található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

9 linoleummal burkoló most online

Roland

Roland

Érdekel.

Tamas

Tamas

Sok tapasztalatom van

Richard

Richard

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a burkolás linoleumra Nyíregyházán?

5400 - 10100 Ft/nm

A legjobb linoleummal burkolóok Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező linoleummal burkolót!

Attila A.
Attila A. 4433 Nyíregyháza Online

A PerfectStone kő- és márványszőnyegek népszerű felületek természetes kőből. Kő- és...

  • Burkolás linoleumra

    7500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Takács Péter egyéni vállalkozót nem ajánlom senkinek, aki jót akar magának. Nem értem milyen módon válogatja meg a Baráti Kő az ajánlott kivitelezőit, de biztos nem a munkályuk alapján.

András N.
András N. 4400 Nyíregyháza Online

Kül-és beltéri homlokzatok, burkolatok kiépítésére válasszon természetes kő kínálatunkból. Travertin-Mészkő, Márvány, Gránit és Természetes Kőburkolatok! Beltérre és Kültérre is.

    5100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Imádom ezt a helyet.Hatalmas választék.Klassz akciók.Kedves ,hozzáértő dolgozók.Segítőkész ,rugalmas főnökség.

Zoltán S.
Zoltán S. 4433 Nyíregyháza Online

99%-os egyezés Hidegburkolás Budapest. Csak releváns találatok. Kattintson és keressen. Hidegburkolás Budapest információk. 100%-os adatvédelem! Találja meg amit keres itt.

    6100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

A cégvezető egy igazi úriember, aki már az első tárgyalás alkalmából is vigyáz a külsejére, modorára... (ez egy egyszerű de nagyon megnyugtató dolog) A munkát az előző számítások szerint, precízen, szakszerűen végzik, tartják az ütemet és az adott szavukat. Érdemes velük dolgoztatni! Én sem bántam meg!

Gábor B.
Gábor B. 4431 Nyíregyháza Online

Beírod, Elküldöd, Kiválasztod, Megbízod. Próbáld Ki, Hogy Milyen Egyszerű Így! Megbízható Burkolók Országosan, Rövid Határidővel és Megfizethető Árakkal! Nincs rejtett költség.

    4300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Csak ajánlani tudom a céget! A felmérés után egy korrekt árajánlatot kaptam. A kivitelezés maximális szakértelemmel történt. Minden lehetséges problémát vagy tervmódosítást megoldottak. Ha probléma adodott akkor arról tájékoztattak és az én bevonásommal találtak megoldást! Szuper csapat!

Sándor C.
Sándor C. 4246 Nyíregyháza Online

Beírod, Elküldöd, Kiválasztod, Megbízod. Próbáld Ki, Hogy Milyen Egyszerű Így! Megbízható Burkolók Országosan, Rövid Határidővel és Megfizethető Árakkal! Díjmentes ajánlatkérés.

    6400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Korrekt, becsületes munkavégzés. Szaktanács-adás, javaslatok, pontosság és esztétikus kivitelezés jellemzi őket. Ajánlom bárkinek.

Rendelj linoleummal burkoló szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy burkoló burkolás linoleumra közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Burkolás linoleumra: mennyi a munkadíj Nyíregyházán?

Nyíregyházán a burkolás linoleumra átlagos díja 3800 - 7200 Ft/nm. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valódi véleményeket?

Nyíregyházán a burkolás linoleumra szolgáltatáshoz már 53 véleményt kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok burkolót Nyíregyházán?

Most 41 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BURKOLÁS LINOLEUMRA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk burkolót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált burkolót megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: burkolás linoleumra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérheted egy burkoló segítségét?

Egy profi burkoló a burkolás linoleumra mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mikor van szükséged a következőre: burkoló?

Ha egy megfelelő burkoló segítségére van szükséged, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A burkolás linoleumra és a hasonló feladatok legjobb szakembereit itt mind megtalálod.