Bluetooth hangszóró javítás: erre van szükséged Pécsen és környékén?

Hangszóró Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hangszóró szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 18 hangszóró szerelő közül! Korrekt bluetooth hangszóró javítás árak — 4700-8900 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Pécsen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Pécsen környezetében elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 hangszóró szerelő most online

Gábor

Gábor

Еrdekel.

Szabolcs

Szabolcs

Sok tapasztalatom van

Gábor

Gábor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a bluetooth hangszóró javítás Pécsen?

4700 - 8900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hangszóró szerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hangszóró szerelőt!

Rádiók, magnók, lemezjátszók, CD lejátszók, erősítők, aktív hangfalak, Music-centerek és Hi-Fi tornyok javítását a szervizünkben vállaljuk. Kisebb munkákat is vállalunk, mint pl.: jack dugók cseréje, leszakadt vezetékek visszaforrasztása, stb. Ne dobja ki, a meghibásodott készülékét! Kérjen árajánlatot, mert legtöbbször megéri a javítás! Sokat spórolhat, ha olcsón megjavítjuk Önnek, mert nem kell újat vennie.

  • Bluetooth hangszóró javítás

    3800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Megtalálta az elromlott tévé okát, és gyorsan és azonnal megjavította! Köszönöm. A mestert szakemberként ajánlom.

Körülbelül 2017 óta javítok hangszórókat, ezalatt olyan technikát sikerült elsajátítanom egy kedves ismerősömtől, illetve szakmai gyakorlaton, hogy esztétikailag szép, működésileg hibátlan munkát tudok kiadni a kezemből.

    5800 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Szuper profi. Prompt. Hozzáértő. Megjavítottam a tévét. Nagyon boldog vagyok. Ajánlom.

Videoton hangfalak közül kizárólag az Altus sorozat, Sonata és Preludium típusokat tudjuk fogadni javításra, tuningra. Ezért a retro Videoton hangfalakat és a DC 2050, 2550, 3050 hangfalakat további döntésig nem javítunk. Orion hangsugárzókat kizárólag tuningra fogadunk. PA hangsugárzókat, hangszórókat sem tudunk további döntésig javítani. Megértésüket köszönjük.

    4300 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

A technikus felelősségteljes és magasan képzett. Újra fogom vásárolni. Mindenkinek ajánlom.

Rendelj hangszóró szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hangszóró szerelő bluetooth hangszóró javítás közben Pécsen

Gyakori kérdés

Bluetooth hangszóró javítás: mennyibe kerül Pécsen?

Pécsen a bluetooth hangszóró javítás átlagos díja 4700 - 8900 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valós véleményeket?

Pécsen a bluetooth hangszóró javítás szolgáltatáshoz már 27 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtekinthető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek hangszóró szerelőt Pécsen?

Ebben a pillanatban 21 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BLUETOOTH HANGSZÓRÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek hangszóró szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható hangszóró szerelőt keresned ha a következőre van szükséged: bluetooth hangszóró javítás.

Népszerű kérdés

Mikben kérheted egy hangszóró szerelő segítségét?

Egy profi hangszóró szerelő a bluetooth hangszóró javítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha hangszóró szerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!