Porszívó szervíz: erre van szükséged Székesfehérváron és környékén?

Porszívó Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj porszívó szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 13 porszívó szerelő közül! Korrekt porszívó szervíz árak: 5200-9800 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Székesfehérváron! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Székesfehérváron környezetében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

2 porszívó szerelő most online

Geza

Geza

Еrdekel.

Istvan

Istvan

Sok tapasztalatom van

Csaba

Csaba

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a porszívó szervíz Székesfehérváron?

5200 - 9800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb porszívó szerelők Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező porszívó szerelőt!

József V.
József V. 8000 Székesfehérvár Online

Kedves érdeklődő! Hozzánk nyugodt szívvel behozhatod készüléked, hogy még aznap megjavítsuk neked. Rövid, akár egy órán belüli határidővel, Élettartam- és árgaranciával. Magas szakértelem.

  • Porszívó szervíz

    5300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Gyors , ügyfél orientált.

Gyula H.
Gyula H. 8019 Székesfehérvár Online
Bármilyen típusú gázkészülékkel, kazánnal, cirkóval boldogulunk! Minden munkánkra 1 éves garanciát adunk! Hívj minket bizalommal! Gázkészülék csere. Gázkészülék javítás.

    3000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Korrekt kiszolgálás és profi munka jó áron. Csak ajánlabi tudom.

N. Szabi
2 éve
Miklós B.
Miklós B. 8000 Székesfehérvár Online

Üdv Miklós vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Javítás esetén Díjtalan Kiszállás kedvező Ár Garancia Megbízhatóság Profi Munka

    4600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Időben jött, gyorsan dolgozott udvarias volt.

Kft. Ráz
2 éve
András B.
András B. 8000 Székesfehérvár Online
Mosógépek, Mosogatógépek, Szárítógépek, Villany Tűzhelyek-Sütők-Főzőlapok Javítása. Szakszerviz. Kedvező árak.

    3400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon profik a srácok !!! Köszönöm a gyors szervizt ! Legközelebb is csak nálatok ..

Zsolt O.
Zsolt O. 8019 Székesfehérvár Online

Üdvözlöm a profilomon. Mosógép javítás, más háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Telefonos konzultáció. Reális árak. MInden hívást felveszünk.

    3600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Gyorsak és nagyon kedvesek. Jó szívvel ajánlom!

Rendelj porszívó szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy porszívó szerelő porszívó szervíz közben Székesfehérváron

Népszerű kérdés

Porszívó szervíz: mennyi az ára Székesfehérváron?

Székesfehérváron a porszívó szervíz átlagos díja 5900 - 11100 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Porszívó Szerelők - mi alapján válasszunk Székesfehérváron?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek porszívó szerelőt Székesfehérváron?

Ebben a pillanatban 15 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést SZÉLVÉDŐ POLÍROZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok porszívó szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: szélvédő polírozás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi porszívó szerelő?

Egy jó autószerelő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: porszívó szervíz?

A szélvédő polírozás és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.