Led tv javítás: erre van szükséged Székesfehérváron és környékén?

Tv Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj tv szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 12 tv szerelő közül! Korrekt led tv javítás árak: 4800-9000 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Székesfehérváron! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Székesfehérváron környékén dolgozó szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

2 tv szerelő most online

Gábor

Gábor

Sok tapasztalatom van

Gábor

Gábor

Ma is elvallalom.

Géza

Géza

Mennyibe kerül a led tv javítás Székesfehérváron?

4800 - 9000 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb tv szerelők Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tv szerelőt!

Ferenc T.
Ferenc T. 8000 Székesfehérvár Online
Lehetőség szerint a készülékeket a helyszínen megpróbáljuk javítani, de sajnos ez a mai technológia előrehaladtával nem mindig megoldható. A szervizbe való beszállítást és a haza szállítást is természetesem megoldjuk. A kiszállást, valamint a javítást is próbáljuk a lehető legrövidebb időn belül megoldani. Ha helyszínen nem javítható a készülék akkor átvételi elismervény ellenében beszállítjuk a szakszervizbe és a javításról rövid időn belül tájékoztatjuk.
  • Led tv javítás

    3300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Minden el van rendezve, és nem kell magával vinnie az autót. Gyorsan megtaláltam a hibát, minden alkatrész nálam volt. Kicseréltem, és minden működik. Ugyanakkor porszívóztunk és takarítottunk.

László S.
László S. 8019 Székesfehérvár Online
CRT televízió (hagyományos TV) javítás, LCD TV javitás, LED TV javítás, Plazma TV javítás, Projektor javítás, Monitor javítás, Kamera javítás, BluRay lejátszó javítás, DVD lejátszó javítás, DVD felvevő javítás, Videó magnó javítás, Távirányító javítás, CD lejátszó javítás, Music center javítás, Mini disc lejátszó javítás, DAT magnó javítás, Kazettás magnó DECK javítás, Erősítő javítás, Rádió javítás, Rádióerősítő javítás, Receiver javítás, Lemezjátszó javítás,Hangfal javítás

    3700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Köszönöm, ez a szakember. A feladatot aznap elvégezte, maga jött és mindent a megbeszéltek szerint csinált. A munka során érezhető a szakember keze. Ajánlom az ár/minőséget, ahogy mondják.

Sándor C.
Sándor C. 8019 Székesfehérvár Online
Nagy szakértelemmel, eredeti alkatrészek felhasználásával javítjuk hazai és külföldi márkájú, meghibásodott TV készülékét törekedve a gazdaságos, olcsó de minőségi szolgáltatásra. Természetesen vállaljuk hagyományos márkájú Tv készülékek javítását is - ALIEN, AKAI, AIWA, BEKO, DAEWOO, DELTON, FUNAI, GABA, GRUNDIG, GOLDSTAR, JVC, HIESENSE, ITT, LG, NOKIA, ORION, PHILIPS, PANASONIC, PIONEER, SAMSUNG, SIEMENS, SANYO, SONY, RECOR, ROADSTAR, THOMSON, TOSHIBA, VESTEL, VIDEOTON, WATSON, WALTHAM

    6400 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

A srác egy nagyszerű szerelő és kedves ember! Ismeri a munkát, és felelősségteljesen végzi azt. Tulajdonképpen felújította a régi tévékészülékünket, amellett, hogy megoldotta a fő problémát. Nagyon hálás vagyok!

Rendelj tv szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tv szerelő led tv javítás közben Székesfehérváron

Gyakori kérdés

Led tv javítás: mennyi a munkadíj Székesfehérváron?

Székesfehérváron a led tv javítás átlagos díja 5000 - 9500 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valódi értékeléseket?

Székesfehérváron a led tv javítás szolgáltatáshoz már 13 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok tv szerelőt Székesfehérváron?

Most 10 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést LED TV JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk tv szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható tv szerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: led tv javítás.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi tv szerelő segítségét?

Egy profi tv szerelő a led tv javítás mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha tv szerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!