Okosóra javítás szolgáltatásra van szükséged Szolnokon és környékén?

Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 13 szerelő közül! Korrekt okosóra javítás árak: 4300-8100 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szolnokon! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Szolnokon közelében elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

2 szerelő most online

József

József

Sok tapasztalatom van

János

János

Ma is elvallalom.

Attila

Attila

Mennyibe kerül az okosóra javítás Szolnokon?

4300 - 8100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb szerelők Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szerelőt!

Garmin, pebble time, lg, xiaomi, michael kors, motorolla, elari, samsung, apple, polar, honor, Mobvoi TicWatch, lg, xiaomi okosórák javítása.
Bármilyen összetettségű javítás. A kijelzők cseréje. Polírozó kijelzők. Helyreállítás a nedvesség után. Az akkumulátor cseréje. Javítsa meg az alaplapot. Ingyenes diagnosztika.

  • Okosóra javítás

    4200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Remek mesterember! Minden időben, régóta kerestem szakembert.

Ricsi Obi
2 éve

Rendelj szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szerelő okosóra javítás közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Okosóra javítás: milyen árak vannak Szolnokon?

Szolnokon az okosóra javítás átlagos díja 5400 - 10200 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Szerelők - mi alapján választhatunk Szolnokon?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok szerelőt Szolnokon?

Jelenleg 8 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést OKOSÓRA JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható szerelőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: okosóra javítás.

Gyakori kérdés

Mihez kérheted egy szerelő segítségét?

Egy megbízható szerelő az okosóra javítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor szerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!