Tablet javítás szolgáltatásra van szükséged Szolnokon és környékén?

Tablet Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj tablet szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 9 tablet szerelő közül! Korrekt tablet javítás árak: 7400-13800 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szolnokon! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Szolnokon környékén elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 tablet szerelő most online

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Attila

Attila

Ma is elvallalom.

Attila

Attila

Mennyibe kerül a tablet javítás Szolnokon?

7400 - 13800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb tablet szerelők Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tablet szerelőt!

Elromlott a televíziója és kezdődik a kedvenc műsora? Nincs kép a monitoron, pedig halaszthatatlan dolga lenne a számítógépen? Hívjon minket!

  • Tablet javítás

    3000 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

30 perc és a kamerám működik, minden rendben van, és a problémák megoldódtak!

Orion, Videoton hangsugárzók javítása eredeti, vagy után gyártott alkatrészekkel!

    4200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

A feladatot maradéktalanul elvégezték, az előadó gyorsan és szakszerűen intézte a bontást, ajánlom az előadót.

Mindenféle hangszórón, és hangfalon kérhető a következő hangszórójavítás, és hangfal javítás: (kivéve nagyon kis átmérőjű, és egyedi geometriájú hangszórók, bár ez ügyben is érdemes érdeklődni!) Tekercselés, leégés utáni teljes helyreállítás, akár teljesen üres, de jó állapotú hangszórókosarak teljes újraépítése, membránjavítás, membrán csere, membrán peremezés, gumiszél csere, szélcsere, komplett hangfaljavítás, hangfal építés, profi tervrajzok alapján. Elkészítési határidő: általában 1-2 naptól akár néhány hét, ritkán előfordulhat, hogy egyedi termékeknél beszerzéstől függően 1 hónap is lehet !! Kérjük ezt szíveskedjenek figyelembe venni, és telefonon előzetesen érdeklődni az elkészülésről !

    3600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

A munkát 100%-ban elvégezték, nagyon gyorsan és nagyon jól.

Rendelj tablet szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tablet szerelő tablet javítás közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Tablet javítás: mennyibe kerül Szolnokon?

Szolnokon a tablet javítás átlagára 6600 - 12300 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valós értékeléseket?

Szolnokon a tablet javítás szolgáltatáshoz már 10 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok tablet szerelőt Szolnokon?

Jelenleg 8 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést TABLET JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk tablet szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált tablet szerelőt hívnod ha a következőre van szükséged: tablet javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó tablet szerelő?

Egy jó tablet szerelő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: tablet javítás?

A tablet javítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy tablet szerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.