Szoba tervezés Tatabánya területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Lakberendezőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj lakberendező szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb lakberendezőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 33 lakberendező közül, 3500-6600 Ft/m áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Tatabányán bérelj fel a legjobb szakembereket a szoba tervezés! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Tatabányán közelében található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

5 lakberendező most online

Sandor

Sandor

Ma is elvallalom.

Zoltan

Zoltan

Sandor

Sandor

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a szoba tervezés Tatabányán?

3500 - 6600 Ft/m

A legjobb lakberendezők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező lakberendezőt!

3D belsőépítészeti látványtervezés értékesítéshez és belsőépítészeti kivitelezéshez. Szeretnéd, hogy vevőid, megrendelőid pontosan lássák az elképzelésedet? Kérd...

  • Szoba tervezés

    12000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Évek óta az egyik kedvenc boltunk Aszódon kedves türelmes kiszolgálás . Rengeteg termék ( mi tapétát vettünk)

Víz-, fűtés-, légtechnika-, légkondicionáló rendszerek kivitelezése, korszerűsítése. Teljeskörű gépészeti kivitelezés a tervezéstől egészen a rendszerek beüzemelésig. Rendszerek kiépítése. Teljekörű szolgáltatás. 15+ év szakértelem. Tervezés. Kivitelezés.

    10200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Rendes fickó, ért hozzá. Köszönöm a segítségét.

Profi belsőépítész, partner kivitelező csapattal. 3D látványtervezés. Foglalj időpontot!

    10100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Segítőkész szakemberek. Az áraik korrektek. Sok éve járunk hozzájuk. Mindenkinek ajánlom.

ipari és kereskedelmi projekt referenciák, tervezés és műszaki ellenőrzés egy kézben. Telekvásárlás előtti független audit, műszaki tanácsadás, tervezés, lebonyolítás. két évtizedes tapasztalat. magas minőség kedvező ár. project management.

    3400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Pontos, gyors munkát végzett elérhető áron, bátran ajánlom mindenkinek.*****

Tekintse meg exkluzív referenciáink széles tárházát! Generál Tervezés, Tanácsadás...

    10300 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon aranyos szakember!

Rendeld meg lakberendező szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy lakberendező szoba tervezés közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Szoba tervezés: mennyi a munkadíj Tatabányán?

Tatabányán a szoba tervezés átlagos ára 2000 - 3800 Ft/m. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Lakberendezők - mi alapján válasszunk Tatabányán?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok lakberendezőt Tatabányán?

Ebben a pillanatban 22 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést SZOBA TERVEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy lakberendező?

Egy lakberendező ezzel a munkával bízható meg: szoba tervezés vagy bármilyen hasonló feladattal.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi lakberendező segítségét?

Egy megbízható lakberendező a szoba tervezés mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: szoba tervezés?

A szoba tervezés és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy lakberendezőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.