Interaktív hirdetési felületek létrehozása és fejlesztése, hogy kitűnjön a versenytársak közül!
Fedezd fel az interaktív hirdetési platformok varázsát! Kérj ingyenes konzultációt szakértőinktől most!
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
Kérj árajánlatot szakemberektől
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
349 vélemény
frissítve 21 május 2026Katalin D.
Kiváló tapasztalat volt az Interaktív Hirdetések megvalósítása Távmunka környezetben. Tamás rendkívül megbízható volt, a projekt 7 nap alatt elkészült, költség 150000 forint. A stratégia kreatív, a kivitelezés zökkenőmentes, és a visszajelzések gyorsak.
Árajánlat kéréseZoltán N.
Nagyon elégedett vagyok Gergő munkájával az Interaktív Hirdetések terén. Gyorsan és precízen végezte el a feladatot, mindössze két nap alatt, és a költség 45 000 Ft volt. Nagyon kedves és segítőkész volt, szívesen ajánlom másoknak is!
Árajánlat kéréseMiklós T.
Nagyon elégedett vagyok Lajos munkájával az interaktív hirdetések terén! Két hét alatt elkészítette a hirdetéseket, és a végeredmény fantasztikus lett. A költségek nagyon kedvezőek, mindössze 80 000 forintba került. Lajos segítőkész és szakértő, ajánlom mindenkinek!
Árajánlat kéréseEszter K.
Róbert szuper munkát végzett az interaktív hirdetéseinkkel. Csak egy hétig tartott az egész folyamat, és 75 000 forintba került. A hirdetéseink most sokkal vonzóbbak, és a konverziónk jelentősen növekedett! Őt mindenképpen keresni fogom legközelebb is.
Árajánlat kéréseZoltán V.
Zoltán nagyon profin kezelte az interaktív hirdetéseket. Két hét alatt elkészült az összes szükséges anyag, és mindössze 90 000 forintot fizettünk. Az eredmények magukért beszélnek, a forgalmunk azóta megugrott. Nagyon jó választás volt Zoltán!
Árajánlat kéréseBence G.
Örömmel ajánlom Bencét az interaktív hirdetésekhez! Két hét alatt elkészült a projekt, 85 000 forintért. Kiváló ötletei voltak, és rendkívül türelmesen válaszolt a kérdéseimre. A hirdetések eddig a legjobban teljesítettek a vállalkozásunkban!
Árajánlat kéréseNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Interaktív hirdetési felület koncepció
Készítsen egy interaktív hirdetési felület koncepciót és egyszerű prototípusokat. A feladat egyszerű, érthető, és a szakembertől várható a felhasználói útvonalak leírása, az elemek megnevezése és a kattintási viselkedés megtervezése. Szükség lehet skiccre, skálázható felületi vázlatra és követelményekre.
Interaktív hirdetési felület tervezése
Készíts egyszerű, érthető interaktív hirdetési felületet. A szakember legyen jártas webes UI-ben, legyen tapasztalata felhasználói életciklusokkal, és legyen képes gyors prototípusokat készíteni. Minden lépést dokumentáljon, és a felület legyen kompatibilis desktop és mobil böngészőkkel.
Interaktív Hirdetések Készítése
Szia! Olyan szakembert keresek, aki segít létrehozni egy interaktív hirdetést Budapesten. A feladatom az, hogy a hirdetés legyen rendkívül figyelemfelkeltő és felhasználóbarát, lehetőleg interaktív elemekkel, amelyek növelik a felhasználói elköteleződést. Elvárom, hogy a szakember jártas legyen digitális marketingben és tapasztalattal rendelkezzen interaktív hirdetések készítésében. A munka során fontos, hogy a hirdetés gyorsan betöltődjön, reszponzív legyen minden eszközön, és megfeleljen a magyar jogszabályoknak. A feladat elvégzése Budapest központjában történjen, és a határidő legyen rugalmas, de minél hamarabb szeretném elkészíttetni a kampányt.
Interaktív hirdetések tervezése és megvalósítása
Szia! Olyan szakembert keresek, aki segítene nekem interaktív hirdetéseket tervezni és megvalósítani a weboldalamhoz. Fontos, hogy tapasztalt legyél a digitális marketing terén, különösen a hirdetések tervezésében. Kérlek, készíts olyan hirdetéseket, amelyek figyelemfelkeltőek és a célcsoportom számára relevánsak. Az interaktív elemeknek szórakoztatónak és informatívnak kell lenniük. Online munka lenne, így a határidők rugalmasak, de szeretném, ha az első vázlatot egy héten belül megkaphatnám.
Interaktív Hirdetések magánügyfeleknek
Az Interaktív Hirdetések akkor hasznosak, ha a néző nemcsak látja a reklámot, hanem valamit csinál is vele. Kattint, választ, lapoz, kitölt, játszik, megnéz egy rövid bemutatót, vagy elküldi az adatait. Egy magánügyfélnek ez azért fontos, mert a sima hirdetés sokszor kevés figyelmet kap. A jó interaktív megoldás viszont rövid idő alatt megmutatja, mi az ajánlat lényege, és segít eldönteni, érdemes-e továbbmenni.
Én azt látom, hogy sok megrendelő nem teljes kampányrendszert keres elsőre. Inkább egy érthető, használható online reklámformát szeretne, amely egy terméket, szolgáltatást, eseményt vagy személyes márkát támogat. Ilyenkor egy szabadúszó szakember gyakran elég, mert gyorsabban lehet vele egyeztetni, és nem kell nagy ügynökségi folyamatokhoz igazodni. De a feladatot akkor is pontosan kell megadni. A reklám célja, a célcsoport, a megjelenési felület és az elvárt reakció nélkül nehéz jó anyagot készíteni.
Az Interaktív Hirdetések nem attól működnek, hogy látványosak. Attól működnek, hogy a felhasználó érti, mit kell tennie. Ha a kérdés túl bonyolult, a gomb nem egyértelmű, vagy a reklám túl sok dolgot akar egyszerre elmondani, az aktivitás gyorsan leesik. Szerintem a legjobb ilyen anyagok rövidek, tiszták, és egy konkrét lépésre vezetnek. Ez lehet ajánlatkérés, időpontfoglalás, feliratkozás, letöltés vagy termékválasztás.
Interaktív reklámformák és felhasználás
Az interaktív reklám lehet egyszerű és összetett is. Nem mindig kell hozzá külön rendszer. Néha elég egy jól megtervezett kattintható kép, egy rövid kérdéssor, egy mozgó reklámfelület, egy termékválasztó vagy egy beágyazható mini oldal. Máskor már fejlesztésre van szükség, például ha az anyag adatot gyűjt, személyre szabott eredményt ad, vagy több felületen kell azonos módon működnie.
Gyakori megoldás a kérdés alapú hirdetés, ahol a felhasználó választ, és azonnal kap egy ajánlást. Ez jól működik szépségápolásnál, tanácsadási szolgáltatásnál, online oktatásnál, lakossági szolgáltatásoknál és kisebb termékcsaládoknál. Hasznos lehet a rövid kvíz is, de csak akkor, ha nem túl hosszú. A játékos reklám akkor jó, ha nem viszi el a figyelmet az ajánlatról. A cél nem a szórakoztatás önmagában, hanem a döntés segítése.
Volt olyan eset, amikor egy ügyfél egy hosszú bemutatkozó reklámot akart készíttetni. Sok szöveg, több termék, sok gomb. A tervezés közben kiderült, hogy a látogatóktól valójában csak egy dolgot vár. Ki kellett választaniuk, melyik csomag érdekli őket. A végső interaktív anyag három választási lehetőségre épült, rövid magyarázattal és egy egyszerű űrlappal. Nem lett túl látványos, de sokkal érthetőbb lett. Tapasztalatom szerint ez többet ér, mint egy bonyolult, de zavaros reklám.
Interaktív hirdetések ára
Az ár főleg attól függ, hogy csak kreatív tervezésről van szó, vagy fejlesztés is kell. Egy statikus, de kattintható reklám jóval olcsóbb, mint egy mérhető, több lépéses mini rendszer. A túl olcsó munka ezen a területen gyakran gyengébb minőséget jelent, mert kimarad a tesztelés, az átgondolt szöveg, vagy a mobilos ellenőrzés. Ez később drágább lehet, mert a hibás reklámra is el lehet költeni a hirdetési pénzt.
| Feladat típusa | Jellemző tartalom | Ár forintban |
|---|---|---|
| Egyszerű kattintható hirdetés | Alap kreatív, egy célgomb, rövid szöveg | 18.000 - 35.000 |
| Interaktív közösségi kreatív | Lapozható vagy választásra épülő anyag | 25.000 - 55.000 |
| Mini kvíz koncepció | 3-6 kérdés, eredménylogika, szövegek | 45.000 - 95.000 |
| Termékválasztó reklám | Válaszok alapján ajánlott termék vagy csomag | 70.000 - 160.000 |
| Egyszerű reklámoldal | Rövid oldal interaktív blokkal és űrlappal | 85.000 - 190.000 |
| Mozgó reklámkreatív | Animált elemek, több képernyő, gombok | 55.000 - 130.000 |
| Mérési beállítás | Kattintások, események, alap riport | 30.000 - 85.000 |
| Több változat teszteléshez | 2-4 kreatív változat külön üzenettel | 60.000 - 145.000 |
| Összetett fejlesztés | Egyedi logika, adatkezelés, több felület | 180.000 - 480.000 |
Qjob.hu felületén olyan magánszemély is kereshet kivitelezőt, aki nem akar teljes ügynökségi csomagot rendelni. Itt érdemes pontosan leírni, milyen anyag kell, hol fog megjelenni, milyen méretben, és mi számít kész eredménynek. Ha van arculat, korábbi hirdetés, szövegminta vagy termékfotó, azt már az elején át kell adni. Ettől nemcsak gyorsabb lesz a munka, hanem kevesebb lesz a félreértés is.
Online hirdetési szakember kiválasztása
Az online hirdetési szakember kiválasztásánál nem elég azt nézni, hogy szépek-e a korábbi munkái. Azt is látni kell, hogyan gondolkodik a célról. Egy reklám lehet esztétikus, de ha nincs benne világos felhívás, nem segíti az ügyfelet. Én először mindig azt nézném meg, hogy a szakember kérdez-e. Ha nem kérdez célcsoportról, határidőről, felületről, méretekről és elvárt műveletről, akkor valószínűleg csak képet készít, nem megoldást.
A jó szabadúszó szakember nem ígéri meg azonnal, hogy a reklám biztosan sok ügyfelet hoz. Inkább tisztázza, mire van ráhatása. A kreatívra, az üzenetre, a szerkezetre, a használhatóságra és a technikai működésre igen. A hirdetési költésre, a célzásra, a piac állapotára és az ajánlat erejére már csak részben. Ez fontos különbség. Sokan ott hibáznak, hogy minden eredményt egyetlen reklámképtől várnak, miközben az ajánlat vagy a céloldal nincs rendben.
Érdemes portfóliót kérni, de nem kell ragaszkodni pontosan azonos iparági példához. Fontosabb, hogy az anyagok logikusak legyenek. Látszódjon, hol kell kattintani, mit kap a felhasználó, és mi történik a következő lépésben. Jó jel, ha a kivitelező több változatot is tud javasolni. Rossz jel, ha minden kérdésre ugyanazt a sablont ajánlja.
Brief, határidő és átadás
Az Interaktív Hirdetések készítése általában rövid briefel indul. Ebben szerepel a cél, a célközönség, az ajánlat, a felület, a méret, a szükséges szöveg, a képi anyag és a határidő. Nem kell hosszú dokumentum, de a lényeg nem maradhat ki. Ha a megrendelő csak annyit ír, hogy kell egy figyelemfelkeltő reklám, abból ritkán lesz jó végeredmény.
A munka menete sokszor három részre bontható. Először jön a koncepció és a szöveges irány. Utána készül a látvány vagy a működési terv. Végül jön a javítás, az exportálás, a beállítás vagy a fejlesztői átadás. Ha egyedi működés is van, akkor tesztelni kell asztali és mobil nézetben is. Ez nem extra luxus, hanem alapfeltétel. Egy rosszul működő gomb vagy széteső mobilos nézet az egész reklámot elronthatja.
Az átadásnál fontos megállapodni a formátumban. Lehet képfájl, rövid videó, beágyazható kód, szerkeszthető forrásanyag, reklámfiókba feltölthető csomag vagy egy kész oldal. Szerintem ezt már a megbízás elején tisztázni kell. Így nincs vita arról, hogy a végén csak látványterv jár, vagy használható, feltölthető anyag is.
Minőség és gyakori hibák
Az egyik leggyakoribb hiba a túl sok üzenet. A megrendelő szeretne bemutatni mindent, mert fél, hogy valami kimarad. De a felhasználó nem olvas végig hosszú reklámot. Egy interaktív anyagban különösen fontos a sorrend. Először meg kell ragadni a figyelmet, utána megmutatni a választási lehetőséget, végül egyértelmű lépést adni.
A másik hiba a rossz technikai előkészítés. Előfordul, hogy a képek túl nagyok, a betűk kicsik, a gombok nem kényelmesek, vagy az űrlap túl sok adatot kér. Ezek apróságnak tűnnek, de rontják az eredményt. A digitális hirdetési anyag akkor jó, ha gyorsan betölt, könnyen érthető, és nem kényszeríti a felhasználót felesleges gondolkodásra.
Van még egy probléma, amiről kevesebbet beszélnek. A megrendelő néha a saját ízlését keveri össze a célcsoport igényével. Lehet, hogy neki egy játékosabb megoldás tetszik, de a vevőinek inkább nyugodt, bizalomépítő anyag kell. Vagy fordítva. Tapasztalatom szerint a jó döntés nem pusztán ízlés kérdése. A cél, a felület és a várható felhasználói helyzet alapján kell választani.
Javítások és mérhető eredmény
Az Interaktív Hirdetések esetében a javítás nem csak szövegcsere lehet. Néha a teljes lépésrendet módosítani kell, mert a felhasználó nem ott kattint, ahol a tervező várta. Ezért jó, ha a megbízás tartalmaz legalább egy javítási kört. Komolyabb anyagnál két kör is indokolt. Ennél több már akkor életszerű, ha a brief hiányos volt, vagy közben megváltozott az ajánlat.
A mérés segít abban, hogy ne érzés alapján döntsünk. Látni lehet, hányan kattintottak, hol hagyták abba, melyik változat kapott több reakciót, és melyik üzenet működött jobban. Nem minden magánügyfélnek kell bonyolult riport. De az alap adatok hasznosak. Egy egyszerű kattintási mérés már megmutatja, hogy az anyag elindít-e valamilyen reakciót.
Az interaktív online reklám akkor éri meg, ha a feladat és a cél elég világos. Nem minden helyzetben kell ilyen megoldás. Egy egyszerű bejelentéshez néha elég egy tiszta kép és rövid szöveg. De ha választást, érdeklődést, adatküldést vagy termékajánlást várunk, az interaktív forma sokkal többet adhat. A lényeg a mérték. Nem kell túlbonyolítani, de nem szabad félkészen elindítani sem.
Lásd még
- Egyedi kampányterv
- LED reklámfejlesztés
- 3D Reklámstandok
- Kombinált táblák fejlesztése
- Reklámtervezés
- 3D Hirdetések Épületeken
- Dinamikus LED-panelek
- Boltfejlesztés bevásárlóközpontokban
- Kibővített POS dizájn
- Személyre szabott hirdetők
- Vízalapú Reklám
- Reklámfejlesztés
- Személyre szabott promók
- Céges ajándékok tervezése
- Márkázott zónák
- Egyedi reklámok fejlesztése
- Reklámkampány tervezés
- Kiterjesztett Reklám
- Játékok tervezése
- Fesztivál reklámok
- Öko-barát reklám
- Energiatakarékos táblák
- Természetes reklámok
- Zöld reklámmegoldások
- Versenytársak elemzése
- Hirdetési optimalizálás
- ROI értékelés
- Reklámterv készítése
- Reklámtárgy tervek
- Reklám optimalizálás
Szolgáltatási katalógus
- Külső reklám megoldások
- Reklámtervezés
- Boltkiállítás
- Logók és Homlokzatok
- Térbeli Logók
- Neonpanelek
- Márkázott szállítmány
- Reklámfejlesztés
- Eladóhelyek létrehozása
- Utcai plakátterv
- Képernyőfejlesztés
- Recepció branding
- Kerítések tervezése
- Utcai táblák tervezése
- Reklámfotózónák kialakítása
- Reklámtervezés
- Fénybetűk, logók
- Egyedi Reklámok
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 490 0436






