Hangfal javítás szolgáltatásra van szükséged Veszprémben és környékén?

Hangfal Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hangfal szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 7 hangfal szerelő közül! Korrekt hangfal javítás árak: 6400-12000 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Veszprémben! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Veszprémben közelében elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 hangfal szerelő most online

Zoltán

Zoltán

Еrdekel.

Péter

Péter

Sok tapasztalatom van

István

István

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hangfal javítás Veszprémben?

6400 - 12000 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hangfal szerelőok Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hangfal szerelőt!

Márkafüggetlen hangfal szerviz, több évtizedes tapasztalattal! Hangsugárzók, hangszórók javítását, felújítását 3 hetes határidővel tudjuk vállalni!

  • Hangfal javítás

    4900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Mindent gyorsan elrendezett. Az érték meghatározása nem volt nehéz. Segített eladni.Mindent repülő színekkel teljesített. 5+Köszönöm szépen)

Már megint akadozik a CD? Nyávog a magnó, vagy begyűrte a szalagot? Elhallgatott a rádió? Recseg a potméter? Leszakadt a dugó? Elfüstölt az erősítő? Gyorsan és szakszerűen megjavítjuk audió készülékeit is. Hozza el műhelyünkbe, ha elromlott a készüléke, vagy szeretné ha kitisztítanánk! Minden márkát és típust vállalunk!

    5300 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Időben megérkezett. Két óra alatt sikerült, és ellenőriztem, hogy minden rendben van-e. A mestert ajánlom. Nagyon jól ismeri a munkáját.

Több, mint 20 éve foglalkozom hangszóró javítással. A munkám során rengteg féle márkával és a mögöttük rejlő megoldásokkal találkoztam.

    5300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Azonnal jött, és megoldotta a rejtélyt. Még a saját részvényeiből is adott neki egy darabot:)

Rendelj hangfal szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hangfal szerelő hangfal javítás közben Veszprémben

Gyakori kérdés

Hangfal javítás: milyen árak vannak Veszprémben?

Veszprémben a hangfal javítás átlagos díja 6400 - 12000 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hangfal Szerelőok - hogyan választhatunk Veszprémben?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok hangfal szerelőt Veszprémben?

Ebben a pillanatban 6 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést HANGFAL JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Népszerű kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk hangfal szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált hangfal szerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: hangfal javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy hangfal szerelő?

A jó hangfal szerelő pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, hogyha hangfal szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!