Iphone 11 akkumulátor csere szolgáltatásra van szükséged Békéscsabán és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 5 telefon szerelő közül! Korrekt iphone 11 akkumulátor csere árak — 4500-8400 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Békéscsabán! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Békéscsabán környezetében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

1 telefon szerelő most online

János

János

Еrdekel.

Mihály

Mihály

Sok tapasztalatom van

András

András

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az iphone 11 akkumulátor csere Békéscsabán?

4500 - 8400 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Gábor V.
Gábor V. 5671 Békéscsaba Online
Főbb szolgáltatásaink:, vezetékes telefon javítás, telefon usb csatlakozó javítás, telefon javítás, telefon képernyő javítás, telefon kijelző karc javítás

Munkáim:, iphone 11 akkumulátor csere, samsung telefon üvegcsere, telefon hangszóró tisztítás, iphone 11 akkumulátor csere, alcatel kijelző javítás

  • Iphone 11 akkumulátor csere

    6500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon szép munka. A mester udvarias és ügyes) Nagyon hálás. Megoldotta a problémámat! Ajánlom!

Üdvözlöm! Főbb szolgáltatásaink:, telefon üvegcsere, törött kijelző telefon adatmentés, telefon érintőképernyő javítás, betört telefon kijelző javítás, iphone se akkumulátor csere

Fő profilunk:, vezetékes telefon javítás, iphone 5s akkumulátor csere, telefon üveg karc javítás, törött kijelző telefon adatmentés, iphone 8 plus akkumulátor csere

    5300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Minden rendben, az akkumulátor cseréjét magamnak végeztem, nagyon elégedett voltam a munka minőségével. Mindig vissza fogok jönni az iPhone javításokra. Köszönöm.

Gábor P.
Gábor P. 5600 Békéscsaba Online

Üdv Gábor vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Fő profilunk:, samsung kijelző csere, telefon pixelhiba javítás, kijelző javítás, képernyő csere, telefon adatmentés

Fő profilunk:, telefon újratelepítés, alcatel kijelző javítás, telefon kijelző javítás, asztali telefon javítás, törött telefon kijelző javítás

    4900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Az iPhone 6s alaplapjának és home gombjának cseréje d...

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő iphone 11 akkumulátor csere közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Iphone 11 akkumulátor csere: mennyibe kerül Békéscsabán?

Békéscsabán az iphone 11 akkumulátor csere átlagára 6500 - 12200 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valós véleményeket?

Békéscsabán a bőrülés javítás szolgáltatáshoz már 9 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról megtalálható már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok telefon szerelőt Békéscsabán?

Ebben a pillanatban 7 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BŐRÜLÉS JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autókárpitost keresned ha a következőre van szükséged: bőrülés javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó telefon szerelő?

A jó autókárpitos pontos árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mikor van szükséged a következőre: telefon szerelő?

Ha profi autókárpitos segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A bőrülés javítás és a hasonló feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.