Bútor tervezés Miskolcon. Forduljon hozzánk bizalommal!

Asztalost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj asztalos szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb asztalosokat a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 100 asztalos közül, 3200-6000 Ft/fm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Miskolcon bérelj fel a legjobb szakembereket a bútor tervezés! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Miskolcon közelében elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

15 asztalos most online

Tibor

Tibor

A környeken vagyok.

Balazs

Balazs

Ingyenes kiszallas.

Istvan

Istvan

erdekel.

Mennyibe kerül a bútor tervezés Miskolcon?

3200 - 6000 Ft/fm

A legjobb asztalosok Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező asztalost!

Lakberendezési tanácsadás, tervezés, látványtervkészítés, home staging. Ingyenes igényfelmérés konzultációval személyesen bárhol az országban.

  • Bútor tervezés

    5500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon türelmes, jó minőségű építőanyagok, rugalmas, gyors válaszok, mindig visszahív ha nem tudja felvenni, mindent megold, nincs lehetetlen. Csak részteljesítés után kell fizetni, nem kér előre pénzt. Ez nagyon fontos, mert ebből látszik, hogy minőségre törekszik. Vannak olcsóbbak, de ő befejezi amit elvállalt és tartja magát a megkövetelt minőséghez, innen nézve viszont az egyik legjobb ár.

Boy Bucy
3 éve

Lakásfelújításban gondolkozik? Csak fürdőszoba felújítás lenne? Hívjon minket! Előre megtervezett lépésekkel és ütemtervvel dolgozunk, így a határidőket...

    6100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Creativity meeting extreme professionalism. Have never experienced a more dedicated team of architects. Ingenious and trustful. Discover them, meet them, entrust them and enjoy the added value they bring onto the table.

Judit Eke
3 éve

3 dimenziós látványtervek készítése megvalósítási tervdokumentációval, 4.900 Ft / nm áron. Otthona, üzlethelyisége, irodája tervezésében kérne segítséget? Kérje egyedi ajánlatomat. Színek, importálása. Akár 24 órán belül. Renderelés. Fotorealisztikus képek.

    11900 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Čeka se puno za papire

Velünk igazi gyerekjáték lesz a tervezés! Legyen olyan amilyennek megálmodtad. Te megálmodod, megtervezed, mi pedig elkészítjük Neked és beépítjük, új kerítésedet. 10 év teljeskörű garancia. Gondozás mentes kerítés. Méretre gyártott elemek.

    11400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Budapest legjobb építészirodája! 100 év múlva is jegyezni fogják a munkájukat a tankönyvekben.

Acél lépcsőszereztek és lépcsők gyártása és kivitelezése kürtérre és beltere egyaránt. Esztétikus és biztonságos kültéri lépcsők, lépcsőszerkezetek gyártása és építése. Gyártás. Minőségi kivitelezés. Tervezés. Ajánlatkérés. Szolgáltatások: Korlát építés, Lépcsőépítés.

    9200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Remek munkát végeztek, több energetikai tanúsítványt készítettek már cégem ingatlanjaira, továbbra is velük fogok dolgoztatni.

Rendeld meg asztalos szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy asztalos bútor tervezés közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Bútor tervezés: milyen árak vannak Miskolcon?

Miskolcon a bútor tervezés átlagára 3000 - 5600 Ft/fm. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Asztalosok - mi alapján válasszunk Miskolcon?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok asztalost Miskolcon?

Most 66 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BÚTOR TERVEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy asztalos?

Egy asztalos ezzel a munkával bízható meg: bútor tervezés vagy bármilyen hasonló feladattal.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi asztalos segítségét?

Egy profi asztalos a bútor tervezés mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: bútor tervezés?

A bútor tervezés és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy asztalost nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.