Magnó javítás: erre van szükséged Pécsen és környékén?

Magnó Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj magnó szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 21 magnó szerelő közül! Korrekt magnó javítás árak: 5300-9900 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Pécsen! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Pécsen közelében elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 magnó szerelő most online

Zsolt

Zsolt

Еrdekel.

Gábor

Gábor

Sok tapasztalatom van

Lénárd

Lénárd

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a magnó javítás Pécsen?

5300 - 9900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb magnó szerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező magnó szerelőt!

1991-óta foglalkozunk szórakoztató elektronikai készülékek javításával. Több évtizedes tapasztalattal és felkészülten várjuk a javításra szoruló készülékeket. Ha meghibásodott a készüléke, kérjük, forduljon hozzánk bizalommal. Várjuk megrendeléseiket személyesen vagy a telefonszámainkon. Érdeklődéseiket, kérdéseiket is szívesen fogadjuk. Kérjük, keressenek! Várjuk megrendeléseiket.

  • Magnó javítás

    3400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

A feladatot határidőre elvégezték, eredeti cserealkatrészek a gyártótól - teljes mértékben elégedett!

Pavel
2 éve

Nagy gyakorlattal végezzük a video és DVD készülékek javítását is. Várjuk szervizünkben a meghibásodott Video, DVD felvevő és lejátszókat, DVD-VIDEO kombinált készülékeket, DVD-HDD felvevőket, valamint a hordozható DVD készülékeket is.

    3000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Időben megérkezett. Gyorsan beszereltem a felhúzót. Semmi késés, minden gyorsan és tisztán zajlott. Nagyon ajánlom!

HIFI készülékek. Erősítő - Amplifier - HIFI és MINI torony - Magnó Deck - DAT magnó - Rádió - Tuner- Kazettás magnó - Lemezjátszó - Hordozható Renszerek - CD-K szervizelése időszakos karbantartása. Az általunk javított híradástechnikai készülékekre hat hónap garanciát vállalunk.

    5000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

A szakembert mindenre ajánlom, jól ért a gépekhez, mindent elmagyaráz, és nagyon alaposan végzi a javításokat.

Rendelj magnó szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy magnó szerelő magnó javítás közben Pécsen

Népszerű kérdés

Magnó javítás: mennyi a munkadíj Pécsen?

Pécsen a magnó javítás átlagos ára 6200 - 11600 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Magnó Szerelők - hogyan választhatunk Pécsen?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok magnó szerelőt Pécsen?

Jelenleg 21 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést MAGNÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek magnó szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható magnó szerelőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: magnó javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi magnó szerelő?

A jó magnó szerelő pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor magnó szerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!