Bluetooth hangszóró javítás: erre van szükséged Zalaegerszegen és környékén?

Hangszóró Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hangszóró szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 10 hangszóró szerelő közül! Korrekt bluetooth hangszóró javítás árak — 5600-10500 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Zalaegerszegen! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Zalaegerszegen környezetében elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

2 hangszóró szerelő most online

Miklós

Miklós

Еrdekel.

Tamás

Tamás

Sok tapasztalatom van

Lénárd

Lénárd

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a bluetooth hangszóró javítás Zalaegerszegen?

5600 - 10500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hangszóró szerelők Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hangszóró szerelőt!

A hangfalak, mint minden más eszköz, használat során öregszenek, elavulnak. Ha Önnek a régi jól bevált hangsugárzója elromlott, mi vállaljuk a javítását.

  • Bluetooth hangszóró javítás

    4700 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Időben, a megbeszéltek szerint. A minőség és a sebesség. Mindenképpen ajánlom a mestert.

Márkától függetlenül vállaljuk LCD tv, LED tv, valamint monitorok javítását.Az LCD készülékek javítása eszköz és alkatrész igényes, ezért legtöbbször szervizünkben végezzük a javítás. Ha meg tudja oldani, akkor kérjük, hozza be szervizünkbe a nyitvatartási időben. Ezeken kívül adás beállítást és üzembe helyezést is vállalunk! A javításokat garanciával végezzük!

    3500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Gyors, jó minőségű, viszonylag olcsó. És minden a szemem láttára történt.

Mindenféle hangszórón, és hangfalon kérhető a következő hangszórójavítás, és hangfal javítás: (kivéve nagyon kis átmérőjű, és egyedi geometriájú hangszórók, bár ez ügyben is érdemes érdeklődni!) Tekercselés, leégés utáni teljes helyreállítás, akár teljesen üres, de jó állapotú hangszórókosarak teljes újraépítése, membránjavítás, membrán csere, membrán peremezés, gumiszél csere, szélcsere, komplett hangfaljavítás, hangfal építés, profi tervrajzok alapján. Elkészítési határidő: általában 1-2 naptól akár néhány hét, ritkán előfordulhat, hogy egyedi termékeknél beszerzéstől függően 1 hónap is lehet !! Kérjük ezt szíveskedjenek figyelembe venni, és telefonon előzetesen érdeklődni az elkészülésről !

    3600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon gyorsan, a feladat létrehozásától a végrehajtásig - 2 óra. Elégedett vagyok a minőséggel, ajánlom az előadót.

Rendelj hangszóró szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hangszóró szerelő bluetooth hangszóró javítás közben Zalaegerszegen

Gyakori kérdés

Bluetooth hangszóró javítás: mennyibe kerül Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a bluetooth hangszóró javítás átlagos ára 4300 - 8100 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Népszerű kérdés

Hol keressek igazi véleményeket?

Zalaegerszegen a bluetooth hangszóró javítás szolgáltatáshoz már 14 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találok hangszóró szerelőt Zalaegerszegen?

Jelenleg 11 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BLUETOOTH HANGSZÓRÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk hangszóró szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált hangszóró szerelőt keresned ha erre van szükséged: bluetooth hangszóró javítás.

Gyakori kérdés

Mihez kérhetjük egy profi hangszóró szerelő segítségét?

Egy jó hangszóró szerelő a bluetooth hangszóró javítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha hangszóró szerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!