Hangszóró javítás szolgáltatásra van szükséged Zalaegerszegen és környékén?

Hangszóró Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hangszóró szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 9 hangszóró szerelő közül! Korrekt hangszóró javítás árak: 5300-9900 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Zalaegerszegen! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Zalaegerszegen közelében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 hangszóró szerelő most online

László

László

Еrdekel.

Zoltán.

Zoltán.

Sok tapasztalatom van

Zoltán

Zoltán

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hangszóró javítás Zalaegerszegen?

5300 - 9900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hangszóró szerelők Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hangszóró szerelőt!

A hangfalak, mint minden más eszköz, használat során öregszenek, elavulnak. Ha Önnek a régi jól bevált hangsugárzója elromlott, mi vállaljuk a javítását.

  • Hangszóró javítás

    4700 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Időben, a megbeszéltek szerint. A minőség és a sebesség. Mindenképpen ajánlom a mestert.

Márkától függetlenül vállaljuk LCD tv, LED tv, valamint monitorok javítását.Az LCD készülékek javítása eszköz és alkatrész igényes, ezért legtöbbször szervizünkben végezzük a javítás. Ha meg tudja oldani, akkor kérjük, hozza be szervizünkbe a nyitvatartási időben. Ezeken kívül adás beállítást és üzembe helyezést is vállalunk! A javításokat garanciával végezzük!

    3500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Gyors, jó minőségű, viszonylag olcsó. És minden a szemem láttára történt.

Mindenféle hangszórón, és hangfalon kérhető a következő hangszórójavítás, és hangfal javítás: (kivéve nagyon kis átmérőjű, és egyedi geometriájú hangszórók, bár ez ügyben is érdemes érdeklődni!) Tekercselés, leégés utáni teljes helyreállítás, akár teljesen üres, de jó állapotú hangszórókosarak teljes újraépítése, membránjavítás, membrán csere, membrán peremezés, gumiszél csere, szélcsere, komplett hangfaljavítás, hangfal építés, profi tervrajzok alapján. Elkészítési határidő: általában 1-2 naptól akár néhány hét, ritkán előfordulhat, hogy egyedi termékeknél beszerzéstől függően 1 hónap is lehet !! Kérjük ezt szíveskedjenek figyelembe venni, és telefonon előzetesen érdeklődni az elkészülésről !

    3600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon gyorsan, a feladat létrehozásától a végrehajtásig - 2 óra. Elégedett vagyok a minőséggel, ajánlom az előadót.

Rendelj hangszóró szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hangszóró szerelő hangszóró javítás közben Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Hangszóró javítás: mennyibe kerül Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a hangszóró javítás átlagára 3400 - 6500 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valódi véleményeket?

Zalaegerszegen a hangszóró javítás szolgáltatáshoz már 12 véleményt kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról elérhető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok hangszóró szerelőt Zalaegerszegen?

Most 9 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést HANGSZÓRÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk hangszóró szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható hangszóró szerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: hangszóró javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi hangszóró szerelő?

Egy megbízható hangszóró szerelő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Melyik szolgáltatások tartoznak ide: hangszóró javítás?

A hangszóró javítás és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy hangszóró szerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.