Iphone se akkumulátor csere szolgáltatásra van szükséged Debrecenben és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 14 telefon szerelő közül! Korrekt iphone se akkumulátor csere árak — 4900-9200 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Debrecenben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Debrecenben környékén elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

2 telefon szerelő most online

Jenő

Jenő

Еrdekel.

Zoltán

Zoltán

Sok tapasztalatom van

Gábor

Gábor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az iphone se akkumulátor csere Debrecenben?

4900 - 9200 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Debrecenben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Kedves érdeklődő! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon töltő javítás, iphone 5s akkumulátor csere, képernyő csere, telefon bekapcsoló gomb javítás, beázott iphone javítás

Amiket vállalok:, telefon kijelző karc javítás, telefon mikrofon javítás, telefon mikrofon javítás, iphone x akkumulátor csere, törött kijelző javítás

  • Iphone se akkumulátor csere

    6200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Professzionális hozzáállás.Mindent azonnal, minőségileg végeztek el. Ajánlom!

Alajos vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Xiaomi telefon szerviz. A telefonod mindenhol veled van és mindenben segít. Mi pedig azért dolgozunk szervizeinkben, hogy erről a segítségről soha ne kelljen lemondanod. A Xiaomi okostelefonok leggyakoribb hibajelei: kijelző- és hátlaptörés, -repedés, gyorsan merülő vagy nem tölthető akkumulátor, beázás okozta folyadékkár, halk, recsegő hangszóró, nem működő mikrofon, hibás kamera, szoftverhibák. A fenti hibákat javítva tehát nemcsak egy újra tökéletes működő Xiaomi telefont kapsz vissza kollégáinktól. Hanem a mindennapok gépzetének tökéletes működését. A fogaskereket, ami az életedet hajtja.

Szerviz szolgáltatásunk:, iphone 5s akkumulátor csere, huawei akkumulátor csere, huawei akkumulátor csere, vezetékes csengő szerelés, vezetékes csengő szerelés

    6800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Kiváló előadó. Mindent gyorsan és jól csinált. Köszönjük szépen!

Kedves érdeklődő! Sony Xperia szerviz. Azért vetted a készüléked, hogy a tökéletes pillanatokat megörökíthesd és megélhesd. Mi pedig nem engedjük, hogy néhány hibajel meggátoljon téged ebben. A Sony Xperia okostelefonok leggyakoribb hibajelei: kijelző- és hátlaptörés, -repedés, gyorsan merülő vagy nem tölthető akkumulátor, beázás okozta folyadékkár, halk, recsegő hangszóró, nem működő mikrofon, hibás kamera, szoftverhibák. De ne félj! Akkor sincs minden veszve, ha a feni hibajeleket tapasztalod.Szervizeinkben ugyanis akár 1 nap alatt meg tudjuk javítani Sony Xperia készüléked, és ezzel visszavezetünk a pezsgő, élményekkel teli mindennapokba. Visszaadjuk neked az irányítást az életed felett.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, xiaomi kijelző javítás, üvegkarc eltávolítás, samsung telefon üvegcsere, iphone 8 akkumulátor csere, mobiltelefon javítás

    4600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Nagyszerű vásárló! Nem először használom őt! Ajánlom!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő iphone se akkumulátor csere közben Debrecenben

Népszerű kérdés

Iphone se akkumulátor csere: mennyi a munkadíj Debrecenben?

Debrecenben az iphone se akkumulátor csere átlagára 5400 - 10100 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - mi alapján válasszunk Debrecenben?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Debrecenben?

Most 25 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓ KÜSZÖB JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt megbíznod ha erre van szükséged: autó küszöb javítás.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi telefon szerelő segítségét?

Egy jó autószerelő az autó küszöb javítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Melyik szolgáltatások tartoznak ide: iphone se akkumulátor csere?

Az Autó küszöb javítás és összes részfeladata ide tartozhat. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.