Samsung tablet akkumulátor csere: erre van szükséged Debrecenben és környékén?

Tablet Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj tablet szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 16 tablet szerelő közül! Korrekt samsung tablet akkumulátor csere árak — 6100-11400 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Debrecenben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Debrecenben környezetében dolgozó szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

2 tablet szerelő most online

Árpád

Árpád

Sok tapasztalatom van

Péter

Péter

Ma is elvallalom.

Béla

Béla

Mennyibe kerül a samsung tablet akkumulátor csere Debrecenben?

6100 - 11400 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb tablet szerelők Debrecenben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tablet szerelőt!

Márkafüggetlen hangfal szerviz, több évtizedes tapasztalattal! Hangsugárzók, hangszórók javítását, felújítását 3 hetes határidővel tudjuk vállalni!

  • Samsung tablet akkumulátor csere

    4300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Minden rendben ment. Elvégeztem egy diagnosztikai vizsgálatot, és megtaláltam a probléma okát. Köszönöm a technikusnak.

Orion, Videoton hangsugárzók javítása eredeti, vagy után gyártott alkatrészekkel!

    5300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Remek szakember, azonnal megértette a problémát, mindent gyorsan és jó minőségben csinált, ajánlom!

Többen kérdezték, hogy betört kijelzőt lehet-e javítani, illetve mennyibe kerülne a javítás. A betört kijelző nem javítható!!! A kijelző cseréje többe kerülne, mintha venne egy új készüléket, tehát nem gazdaságos, ezért nem rendelünk. Természetesen, ha szerez egy másik készüléket, működő kijelzővel, akkor vállaljuk a cserét egyik készülékből a másikba.

    3400 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Mondott nekem néhány hasznos dolgot a "lencse élettartamával" kapcsolatban.

Rendelj tablet szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tablet szerelő samsung tablet akkumulátor csere közben Debrecenben

Samsung tablet akkumulátor csere: mennyi a munkadíj Debrecenben?

Debrecenben a samsung tablet akkumulátor csere átlagára 4400 - 8300 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Tablet Szerelők - hogyan választhatunk Debrecenben?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek tablet szerelőt Debrecenben?

Ebben a pillanatban 24 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést SAMSUNG TABLET AKKUMULÁTOR CSERE szolgáltatásra.

Népszerű kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk tablet szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált tablet szerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: samsung tablet akkumulátor csere.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy tablet szerelő segítségét?

Egy megbízható tablet szerelő a samsung tablet akkumulátor csere mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen feladatok tartoznak ide: samsung tablet akkumulátor csere?

A samsung tablet akkumulátor csere és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy tablet szerelőt bátran megbízhatsz vele.

Olvas

Népszerű szolgáltatások Debrecenben