Telefon lcd kijelző javítás szolgáltatásra van szükséged Debrecenben és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 19 telefon szerelő közül! Korrekt telefon lcd kijelző javítás árak — 3700-6900 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Debrecenben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Debrecenben környezetében dolgozó szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

3 telefon szerelő most online

Zoltan

Zoltan

Еrdekel.

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Gabor

Gabor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon lcd kijelző javítás Debrecenben?

3700 - 6900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Debrecenben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon mikrofon javítás, törött telefon kijelző javítás, telefon kijelző karc javítás, iphone 6s akkumulátor csere, telefon töltő javítás

Fő profilunk:, vezetékes telefon javítás, iphone 5s akkumulátor csere, telefon üveg karc javítás, törött kijelző telefon adatmentés, iphone 8 plus akkumulátor csere

  • Telefon lcd kijelző javítás

    3100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

A Xperica Z3 Comapct hátsó üvegének és érzékelőjének cseréje

Üdv Attila vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Az időpontfoglalás funkciónak köszönhetően az ügyfeleink által kívánt időpontban állunk rendelkezésére természetesen soron kívül.

Szolgáltatásaink:, telefon hangszóró tisztítás, iphone 8 plus akkumulátor csere, beázott iphone javítás, telefon lcd kijelző javítás, betört telefon kijelző javítás

    3000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

A művész udvarias és pontos. A munkát gyorsan és magas minőségben végezték el. Mindenkinek ajánlom!

A megoldások embere vagyok. Munkáim:, telefon kijelző karc javítás, telefon kamera javítás, telefon kijelző javítás, telefon adatmentés, telefon üvegcsere

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon akkumulátor csere, telefon szoftver javítás, telefon usb csatlakozó javítás, kijelző csere, samsung kijelző csere

    5200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

A számomra megfelelő időpontban érkezett, és nagyon tiszta és tökéletes munkát végzett. Minden nagyszerű.

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon lcd kijelző javítás közben Debrecenben

Népszerű kérdés

Telefon lcd kijelző javítás: mennyibe kerül Debrecenben?

Debrecenben a telefon lcd kijelző javítás átlagára 3600 - 6800 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valós véleményeket?

Debrecenben a lexus szerviz szolgáltatáshoz már 33 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Debrecenben?

Ebben a pillanatban 25 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést LEXUS SZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: lexus szerviz.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy telefon szerelő?

A jó autószerelő pontos árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha telefon szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!