Tető építés Kecskemét területén!

Tetőfedőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tetőfedő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 56 tetőfedő közül! Korrekt tető építés árak: 1900-3600 Ft/nm. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Kecskeméten! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Kecskeméten környékén elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

8 tetőfedő most online

Sandor

Sandor

Érdekel.

Janos

Janos

Sok tapasztalatom van

Katalin

Katalin

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a tető építés Kecskeméten?

1900 - 3600 Ft/nm

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb tetőfedők Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tetőfedőt!

Teljes körű tetőfedést, tetőfelújítást, ácsmunkát és bádogozást vállalunk országszerte.

  • Tető építés

    4600 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Jó árak minőségi áruk!

Tapasztalt bádogos szakember. Pontos, Precíz és Gyors munkavégzés. Kérjen ajánlatot most! Prémium alapanyagok felhasználásával kedvező árú kivitelezések és javítások. Hívjon!

    6100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

A vevőt ki kell szolgálni!?

Jian Tian
2 éve

Hungarocell Szigetelés - Találj új, ellenőrzött beszállítókat! Látogass el a merXu-ra! merXu online piactér cégeknek - ipari és professzinális termékek értékesítése és vásárlása.

    6300 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Családi házak, Társasházak Tetőfedése Felújítása, Új Tetők Építése, Ácsmunkák, Bádogozás. Gyors és Díjmentes ajánlatkérés, nincs rejtett költség! Hívj minket Most, Hétvégén is. Minőségi Anyagok. Kedvezményes Árak. Hétvégén is. Ajánlott Szakik.

    4500 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon kedvesek, szolgálatkészek. Kérd€seinkre szakszerű válaszokat kaptunk. Pillanatok alatt kiszolgáltak és adták ki a vásárolt anyagot. Segítettek a pakolásnál is. Onduline lapokat vettünk a hozzá való szögekkel. Bőséges a választék, csak ajánlani tudom a boltot.

Gyártói kapcsolat, kedvező csomagárak

    5800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon szép minőségis a végeredmény faanyaggal dolgoznak és a végeredmény gyönyörű.

Rendelj tetőfedő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tetőfedő tető építés közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Tető építés: mennyi a munkadíj Kecskeméten?

Kecskeméten a tető építés átlagára 1400 - 2600 Ft/nm. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Tetőfedők - hogyan válasszunk Kecskeméten?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok tetőfedőt Kecskeméten?

Ebben a pillanatban 48 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TETŐ ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk tetőfedőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált tetőfedőt hívnod ha erre van szükséged: tető építés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy tetőfedő?

A jó tetőfedő pontos árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha tetőfedőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!