Varrógép felújítás: erre van szükséged Székesfehérváron és környékén?

Varrógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj varrógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 15 varrógép szerelő közül! Korrekt varrógép felújítás árak: 6400-12000 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Székesfehérváron! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Székesfehérváron közelében dolgozó szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 varrógép szerelő most online

Geza

Geza

Еrdekel.

Ferenc

Ferenc

Sok tapasztalatom van

Gyula

Gyula

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a varrógép felújítás Székesfehérváron?

6400 - 12000 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb varrógép szerelők Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező varrógép szerelőt!

Dániel B.
Dániel B. 8019 Székesfehérvár Online

Dániel vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Villanybojlert, mosógépet, egyéb háztartási gépeket javítok. 10 éves szakmai tapasztalattal.

  • Varrógép felújítás

    5400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Gyors, segítőkész és mindenekelőtt proaktív. Panelcserének tűnt első körben, de sikerült megjavítani anélkül is, olcsóbban.

József B.
József B. 8019 Székesfehérvár Online

A megoldások embere vagyok. LCD LED PLasma tv, számítógép, laptop, mobiltelefon, audio rendszerek javítása. Gépsorok elektromos paneleinek javítása hiba megállapítása.

    3400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Korrekt,segítőkész csapat!

Bertalan T.
Bertalan T. 8019 Székesfehérvár Online

Bertalan vagyok. Garanciát vállalunk az általunk végzett munkára. A hét minden napján rendelkezésre állunk!

    5100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Segítőkész, kedves, közvetlen szolgáltatás, korrekt áron! Abszolút ajánlom.

László D.
László D. 8000 Székesfehérvár Online

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Porszívód meghibásodott? Hozd be műhelyünkbe és mi gyorsan és kedvező áron megjavítjuk! Porszívó szerelőt keresel? Megtaláltad!

    4900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Gyors, pontos, munka! PROFI garis ügyintézés! Máskor is megyünk ha szükség lesz rá!

Csaba E.
Csaba E. 8000 Székesfehérvár Online

Üdvözlöm! Egy indukciós lapnál nincs hőveszteség. Gyors, gazdaságos. Ismerje meg főzőlapjainkat! Egyszerű tisztítás. Éttermi minőség otthon. Partner a konyhában. Svéd tervezés.

    3000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Precíz,gyors,és korrekt szakember,mindenkinek csak ajánlani tudom!!👍👍👍

Rendelj varrógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy varrógép szerelő varrógép felújítás közben Székesfehérváron

Népszerű kérdés

Varrógép felújítás: mennyi a munkadíj Székesfehérváron?

Székesfehérváron a varrógép felújítás átlagos díja 5400 - 10200 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Varrógép Szerelők - mi alapján válasszunk Székesfehérváron?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok varrógép szerelőt Székesfehérváron?

Ebben a pillanatban 9 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést MŰSZAKI VIZSGA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk varrógép szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: műszaki vizsga.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi varrógép szerelő?

Egy megbízható autószerelő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor varrógép szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!