Friss színházi munka, feladat

Szertartásvezető, műsorvezető, animátor

Vecsés, 2220 Magyarország

Kb 30 fős esküvő szabadtèri

Budapest, 1112 Magyarország

****. **. **-én délután 16 illetve 17 óra körül szeretnék egy kis bűvészműsort szervezni 6 gyermeknek ( 7-8 éves fiúk) itt nálunk a 11. kerületben. Mit tartalmaz? Köszönöm szépen válaszát: Csilla

Rendezvényszervező

Budapest, 1191 Magyarország

Esküvői

Megbízás egy napra munkakeresőknek Budapesten

Hostesst keresünk márciusban szombati napokra

Budapest, Magyarország

Szombati rendezvényekre keresünk fiatal hostesseket, akiknek van már tapasztalatuk egyéb rendezvényekről.

Rendezvényre keresek hostess segítőket.

Budapest, XI. kerület, Magyarország

A közeljövőben megrendezésre kerülő rendezvényeinkre keresek hostesseket. A rendezvények jellemzően Budapesten kerülnek megrendezésre. A közelgő rendezvények időpontjai: 04.20. 8:00 - 16:** **.**. *:00 - 16:** **.**. *:00 - 16:00

Hétvégére hostess

Budapest, Erzsébet tér 7-8, 1051 Magyarország

Házibulizás hoz keresek egy vagy több hostesst. Tapasztalat nem fontos.

Szórólap osztás IX. kerben

Budapest, Haller u., Magyarország

Céges szórólapokat munkaidőben a Haller utcai kereszteződésben irodák és tömegközlekedési megállók környékén kell osztani. Naponta 300-500 szórólapot kell szétosztani. Óradíjban fizetünk. Korhatár nélkül lehet jelentkezni.

Hostess vlog forgatásához

Budaörs, Sport u. 2-4, 2040 Magyarország

Dec. 30., céges promó vlog forgatásához Budapest egyik bevásárlóközpontjába keresünk 1-2 hostesst. Feladat - lufi és szórólap terjesztés, pultozás. Idõtartam - 1-2 óra

Találd meg a megfelelő munkalehetőséget

Add meg az elérhetőségeidet, hogy a munkaadók felvehessék veled a kapcsolatot

Hogyan működnek nálunk a dolgok?
  • Hozz létre ingyenes fiókot vállalkozásod bemutatására
  • Kapj értesítést rögtön, amint elérhetővé válik egy megfelelő munka
  • Küldj ajánlatot az ügyféllel való kapcsolatfelvételhez

Kérdésed van?

Hívj minket, ha ez könnyebb - mi itt vagyunk, hogy segítsünk

06 (70) 212-42-06
Mi az átlagos órabér színházi munka esetén Budapesten?
Mennyi a munkadíj: színházi munka? A legtöbb szakember színházi munka esetén Budapesten feladatonként eltérő árajánlatot ad. Az órabért általában 3200-5900 Ft-ban határozzák meg, míg egy teljes nap ára átlagosan 19000-43000 Ft. Az árajánlatok az elmúlt 3 hónapban 17%-kal nőttek.
Ki hirdet ilyen feladatot: színházi munka?
Milyen fajta feladatok elérhetőek?
Hogyan tudok regisztrálni?
Hogyan versenyezhet egy kezdő szakember egy tapasztalttal?