120 literes bojler bekötés: erre van szükséged Debrecenben és környékén?

Bojler Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj bojler szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 21 bojler szerelő közül! Korrekt 120 literes bojler bekötés árak — 5800-11000 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Debrecenben! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Debrecenben közelében elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 bojler szerelő most online

György

György

Еrdekel.

Janos

Janos

Sok tapasztalatom van

Zoltan

Zoltan

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a 120 literes bojler bekötés Debrecenben?

5800 - 11000 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb bojler szerelők Debrecenben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bojler szerelőt!

Tisztelt megrendelők! Kisgépek szerelését műhelyünkben vállaljuk. A meghibásodott káészüléket kérem, hogy szállítsa be szervizünkbe, nyitvatartási időbenю Hétfőtől-Péntekig: 8-16 óra között. Javítási költség bruttó 6500ft +áfa/ készülék.

  • 120 literes bojler bekötés

    3900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon segítőkész és kedves volt.

Pawel S
2 éve

Zsolt vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Megbízható regisztrált szerelő SOS kiszállással, garanciával, számlával. Minden márkatípus Szerelése-Javítása-Karbantartása-Cseréje-Szervize több mint 30 éve. 33 év tapasztalat. 100% Garancia. . Minden típus javítása.

    5200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Ma voltam ott hamar megoldották a problémámat árban korrektek

Kedves érdeklődő! Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Tűzhely - sütő javítás. Mosógép szerviz. Indesit Whirlpool Bosch. Villany tűzhely javítás. Mosogatógép szerviz.

    5300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Gyors, segítőkész kiszolgálás.Barátságos személyzet! 🙂

Tisztelt megrendelők! Klíma berendezések telepítésével és javításával foglalkozunk az egész ország területén. Minden szükséges feladatot mi végzünk, így Önnek semmilyen teendője nincsen. Több év garancia. Gyors kivitelezés. Profi csapat. Szolgáltatások: Klíma telepítés, Klíma...

    4500 Ft

Gyors, profi, korrekt kiszolgálás. UPDATE: Bár többet nem lehet, még egy plusz csillagot adnék egy gyors és korrekt garanciális ügyintézésre. A hiba, amit garanciálisan javítottak, az általuk beszerelt kijelzőt érintette, de tőlem is, és részben tőlük is független okokra vezethető vissza. Számomra nem volt kérdéses, hogy ez normális helyen garancia tárgya kellene legyen, és ezt bevizsgálás után ők is így látták. Nem kellett rugózni, vitatkozni; a bevizsgálás sem három hónap volt, mint egyes helyeken, hanem 3 munkanap, ami náluk a szombatot és vasárnapot is jelentette. A javítás hibátlan lett, ezúton is köszönöm!

Üdv Mihály vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Mosógatógép javítás, háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Gyors kiszállás. Javítás új alkatrészekkel. Helyszíni szerviz.

    3400 Ft

Nem az első alkalommal fordultam hozzá, és biztosan nem utoljára. Korrekt gyors munkája tiszteletet parancsol. Ez alkalommal is percek alatt felmérte a hibát, apróbb munkákat ellenszolgáltatás elfogadása nélkül végzett el, és hasznos tanácsokkal bocsájtott utamra. Nem is beszélve arról, hogy írásbeli megkeresésekre is szinte azonnal válaszol.

Rendelj bojler szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bojler szerelő 120 literes bojler bekötés közben Debrecenben

Népszerű kérdés

120 literes bojler bekötés: mennyibe kerül Debrecenben?

Debrecenben a 120 literes bojler bekötés átlagos díja 6600 - 12300 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok megbízható értékeléseket?

Debrecenben a katalizátor felújítás szolgáltatáshoz már 18 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról megtekinthető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek bojler szerelőt Debrecenben?

Ebben a pillanatban 14 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KATALIZÁTOR FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk bojler szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt hívnod akkor, ha erre van szükséged: katalizátor felújítás.

Gyakori kérdés

Mihez kérheted egy bojler szerelő segítségét?

Egy jó autószerelő a katalizátor felújítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen szolgáltatások tartoznak ehhez: 120 literes bojler bekötés?

A katalizátor felújítás és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy autószerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.