Tájépítészet Salgótarján területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Tájépítészmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tájépítész szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 21 tájépítész közül! Korrekt tájépítészet árak: 3000-5600 Ft/fm. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Salgótarjánban! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Salgótarjánban környékén dolgozó szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

3 tájépítész most online

Mihály

Mihály

A környeken vagyok.

József

József

Ingyenes kiszallas.

Mihály

Mihály

erdekel.

Mennyibe kerül a tájépítészet Salgótarjánban?

3000 - 5600 Ft/fm

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb tájépítészek Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tájépítészt!

Árpád N.
Árpád N. 3100 Salgótarján Online

Betonalap nélkül telepíthető, 30 forma, 12 szín, 35 év gyártási tapasztalat!

  • Tájépítészet

    4100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Nagyszerű cég, nagyszerű árak, kiváló munkavégzés, az eredmény önmagáért beszél!

Sándor S.
Sándor S. 3109 Salgótarján Online

Csatornázás, csatorna bekötés, sürgősségi szolgáltatásokkal Precíz, rutinos szakemberekkel. Családi házak csatornarendszerének kivitelezése határidőre. Időtálló munka szakemberekkel. Kertrendezés. Hőszigetelés- Vakolás. Csatornázás. Festés.

    3600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Megbízható cég, profi munkavégzés! Csak ajánlani tudom!

Gábor T.
Gábor T. 3102 Salgótarján Online

Kerti tó kivitelezését bízza profikra. Tekintse meg referenciáinkat weboldalunkon. Több éves tapasztalattal és magas fokú minőségi szolgáltatással állunk rendelkezésére.

    4600 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Csodás üzlet, kedves, szakmailag professzionális személyzettel, csak ajánlani tudom. Az árképzés is megfelelő

Zoltán B.
Zoltán B. 3141 Salgótarján Online

Gépi földmunka több évtizedes tapasztalattal . Minden ami földmunka. Földmunka.

    4800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Udvarias kiszolgálás, profi hozzáértő munkatársak.

Tibor K.
Tibor K. 3102 Salgótarján Online

Sávalap ásás, épület bontás, pince ásás, útépítés, alapkiemelés, mini kotró, bobcat

    4100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Szerintem az egy csillag mindent elmond. A cégvezetővel elég nagy a probléma.

Rendelj tájépítész szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tájépítész tájépítészet közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Tájépítészet: mennyi a munkadíj Salgótarjánban?

Salgótarjánban a tájépítészet átlagára 3300 - 6200 Ft/fm. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Tájépítészek - hogyan választhatunk Salgótarjánban?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok tájépítészt Salgótarjánban?

Ebben a pillanatban 14 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TÁJÉPÍTÉSZET szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk tájépítészt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált tájépítészt keresned akkor, ha erre van szükséged: tájépítészet.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi tájépítész segítségét?

Egy jó tájépítész a tájépítészet mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen feladathoz lehet szükséged rá: tájépítész?

Ha egy megfelelő tájépítész segítségére van szükséged, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A tájépítészet és a hasonló munkák legjobb specialistáit itt mind megtalálod.