Mp3 lejátszó javítás: erre van szükséged Székesfehérváron és környékén?

Lejátszó Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj lejátszó szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 12 lejátszó szerelő közül! Korrekt mp3 lejátszó javítás árak: 6500-12200 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Székesfehérváron! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Székesfehérváron közelében található szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

2 lejátszó szerelő most online

Miklós

Miklós

Еrdekel.

Ferenc

Ferenc

Sok tapasztalatom van

Gábor

Gábor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a mp3 lejátszó javítás Székesfehérváron?

6500 - 12200 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb lejátszó szerelők Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező lejátszó szerelőt!

Balázs J.
Balázs J. 8000 Székesfehérvár Online

Távirányító javítás. Sokan nem is gondolják, hogy a távirányítókat gazdaságosan meg lehet javítani. Leggyakrabban előforduló hibajelenség, hogy a gombok nem működnek. Ennek a hibának a javítását már 1200.-Ft-ért elvégezzük. Kicseréljük az elkopott érintkezőket és minden esetben meg is tisztítjuk a távirányítót. Ezen kívül az elemek okozzák a legtöbb meghibásodást. Az olcsó elemekből már pár hónap használat után szivárogni kezd a tartalmuk, ami erősen maró anyag. Megmarja az elemérintkezőket, majd a panellel is végez. Ne használjanak, csak tartós elemet! A javítás legtöbbször eredményes. Várjuk nyitvatartási időben. Forduljon hozzánk bizalommal!

  • Mp3 lejátszó javítás

    6400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

A munkát tökéletesen elvégezték! A dolgozó udvarias és hatékony. 1,5 óra alatt kicseréltem az izzókat.

György K.
György K. 8000 Székesfehérvár Online

1991-óta foglalkozunk szórakoztató elektronikai készülékek javításával. Több évtizedes tapasztalattal és felkészülten várjuk a javításra szoruló készülékeket. Ha meghibásodott a készüléke, kérjük, forduljon hozzánk bizalommal. Várjuk megrendeléseiket személyesen vagy a telefonszámainkon. Érdeklődéseiket, kérdéseiket is szívesen fogadjuk. Kérjük, keressenek! Várjuk megrendeléseiket.

    7000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon türelmes és megértő ember, mestere a szakmájának! Segített neki gyorsan és hatékonyan megoldani a problémát).

Ada Gujka
2 éve
Attila F.
Attila F. 8000 Székesfehérvár Online

Én magam is közel 50 éve foglalkozom szórakoztató elektronika javításával. A RÁVISZ Szövetkezetnél eltöltött több évtized után mostanáig saját műhelyemben gyakorolom ezt a szakmát, amely egyben a hobbim is. Egy egy szép antik készülék sikeres restaurálása legalább akkora örömöt jelent számomra, mint a tulajdonosnak. Az audio-technika terén az alábbiakkal fordulnak leggyakrabban hozzám ügyfeleim: hifi javítás, hifi szerviz, erősítő javítás, erősítő szerviz, kazettás magnó javítás, lemezjátszó javítás, lemezjátszó szervoz, fonográf szerviz, magnó javítás, hangfal javítás, cd lejátszó javítás és még sok minden mással is… Kérdése van? Keressen elérhetőségeimen, vagy ha elromlott valamije, kérjen ingyenes diagnosztikát ITT!

    6700 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon jó szerelő és személy. Gyorsan jött, mindent szakszerűen kezelt. Minden tökéletes volt.

Rendelj lejátszó szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy lejátszó szerelő mp3 lejátszó javítás közben Székesfehérváron

Népszerű kérdés

Mp3 lejátszó javítás: mennyibe kerül Székesfehérváron?

Székesfehérváron a mp3 lejátszó javítás átlagos ára 5800 - 10800 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valós véleményeket?

Székesfehérváron a mp3 lejátszó javítás szolgáltatáshoz már 20 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok lejátszó szerelőt Székesfehérváron?

Most 15 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést MP3 LEJÁTSZÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok lejátszó szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható lejátszó szerelőt keresned amennyiben erre van szükséged: mp3 lejátszó javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy lejátszó szerelő?

Egy megbízható lejátszó szerelő pontos árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: mp3 lejátszó javítás?

A mp3 lejátszó javítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy lejátszó szerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.