Monitor javítás szolgáltatásra van szükséged Debrecenben és környékén?

Számítógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj számítógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 17 számítógép szerelő közül! Korrekt monitor javítás árak: 3800-7100 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Debrecenben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Debrecenben környékén elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

3 számítógép szerelő most online

István

István

Sok tapasztalatom van

László

László

Ma is elvallalom.

Gábor

Gábor

Mennyibe kerül a monitor javítás Debrecenben?

3800 - 7100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb számítógép szerelők Debrecenben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező számítógép szerelőt!

Üdv Miklós vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Alkatrészek cseréje. Ha meghibásodott az alaplap, ha a géped nem kapcsol be, vagy nem tölti az akkumulátort, akkor is megjavítjuk, 2-3 nap alatt. Ha táskaszámítógépednek elromlott a videókártyája, pixelekre hullik a kép, csíkos vagy szemetes – netán egyszerűen csak nincs kép a kijelzőn, akkor a videókártyát kicseréljük 7-14 nap alatt.

Munkáim:, Túlmelegedési problémák, Zsanér csere, Műanyag burkolati elemek cseréje, Műanyag burkolati elemek cseréje, Alaplapi csatlakozó csere (DC, LAN, Audio, stb…)

  • Monitor javítás

    6700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

A szakember a megbeszélt időben érkezett. Néhány diagnosztikai vizsgálat után megoldotta a problémát. Ajánlásokat tett a készülék további használatára. Barátságos, hozzáértő és nyitott volt a kommunikációra. Ajánlom!

József vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Laptop szerviz a leggyorsabb megoldás, mert akár azonnal megjavítjuk számítógépét. Szervizünkben közvetlenül a javítást végző kollégának adhatja le készülékét, aki akár azonnal képes megjavítani azt, így elkerülhető a napokig tartó várakozás.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, LCD kijelző csere, Adatmentés laptopról, Laptop tisztítás, Laptop akkumulátor, Express DC csatlakozó csere (DC, LAN, Audio, stb…)

    5400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Ajánlom az előadót! 100%-os munka!!! Gyorsan és minőségileg! Végrehajtó érkezett időben, egy számomra megfelelő időpontban, ellenőrizte a laptopot, felajánlotta a lehetőségeket és felélesztette a laptopot! Köszönjük szépen!

A megoldások embere vagyok. Laptop gyors javítás. Ha elromlott vagy nem működik zökkenőmentesen a laptopod és szervizt keresel, tudd, hogy mi alapján dönts! A laptopszerviz.eu Budapest egyik legjobb notebook javító műhelye. Nagy gondot fordítunk arra, hogy professzionális és gyors segítséget kapjon Mindenki szervizeinkben. Azonnali megoldás szakértő csapatunk által.

Fő profilunk:, Alaplapi problémák, Műanyag burkolati elemek cseréje, Számítógép tisztítás, SSD vagy HDD csere/bővítés, CPU és RAM hibák

    6500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Megmentett engem. Mindketten konzultáltak és többet tettek, mint amit eredetileg kértem. Gyorsan ideért, telepítette az ssd meghajtót, megtisztította a laptop belsejét, telepítette a Win 10 pro-t, az illesztőprogramokat és az irodát. Köszönöm!

Rendelj számítógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy számítógép szerelő monitor javítás közben Debrecenben

Gyakori kérdés

Monitor javítás: mennyi az ára Debrecenben?

Debrecenben a monitor javítás átlagos díja 5500 - 10400 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek megbízható értékeléseket?

Debrecenben a monitor javítás szolgáltatáshoz már 31 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről megtekinthető már visszajelzés a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találok számítógép szerelőt Debrecenben?

Ebben a pillanatban 24 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést MONITOR JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Népszerű kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek számítógép szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható számítógép szerelőt megbíznod ha a következőre van szükséged: monitor javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy számítógép szerelő?

Egy jó számítógép szerelő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Melyik szolgáltatások tartoznak ide: monitor javítás?

A monitor javítás és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy számítógép szerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.